nedeľa, 14 apríla, 2024
spot_img
ÚvodRodina, výchova, vzdelávanieSlovenské korenePrelomová iniciatíva. 30. výročie vyhlásenia iniciatívy za zvrchovanosť.

Prelomová iniciatíva. 30. výročie vyhlásenia iniciatívy za zvrchovanosť.

V utorok, 31. 8. 2021 sa uskutoční nahrávka pokračovania pravidelných relácií Slovenské KORENE v novom formáte ako medzigeneračná výmena názorov členov a spolupracovníkov združení slovenskej inteligencie na aktuálne témy národnoštátneho života Slovákov. Tentoraz dialóg Viliama Hornáčka a Romana Michelka pri príležitosti 30. výročia vzniku iniciatívy Za zvrchované Slovensko ako prelomovej historickej udalosti, ktorá zjednotila národné sily a definitívne nasmerovala slovenskú spoločnosť k obnoveniu slovenskej štátnosti vytvorením 2. Slovenskej republiky 1. 1. 1993.

Reláciu zo záznamu si budete môcť vypočuť v stredu, 1. 9. 2021 od 17 – 19 hod na Slobodnom vysielači.

Do nahrávky relácie v utorok sa môžete pripojiť prostredníctvom aplikácie Jitsi meet. Zvukovú skúšku  urobíme pred reláciou v utorok v čase 17:45-18:00 hod. pre tých, ktorí sa budú chcieť aktívne zapojiť počas neverejného nahrávania.

Kliknite na nasledujúci odkaz, aby ste sa pripojili pred nahrávaním relácie Slovenské korene:
https://meet.jit.si/SBBJ
Postup pre verzie aplikácie Jitsi meet:
Ak nechcete alebo nemôžete Skype používať, tak môžete bez inštalácie použiť ad hoc aplikáciu Jitsi meet cez web rozhranie alebo z mobilu pripojeného cez dáta alebo wifi. 
Stačí kliknúť v dohodnutom čase (v tomto e-maile) otvorenom v notebooku na tento link: https://meet.jit.si/SBBJ
Názov komunikačnej virtuálnej miestnosti je: SBBJ ktorý je potrebné skopírovať a vložiť do okna: a new meeting, V mobile: Zadajte názov miestnosti a potom kliknite na GO  a môžeme spolu hovoriť alebo vysielať reláciu.
Ak chcete aj v budúcnosti používať aplikáciu Jitsi meet v mobile tak je potrebné si ju stiahnuť a nainštalovať cez Obchod play. Zaberie to 2 minúty vášho času a potom v e-maile stačí kliknúť na rovnaký link a takmer všetko prebehne automaticky.
Nasledovný postup je úplne jednoduchý: cez on line verziu Jitsi met sa môžete pripojiť na: https:/meet.jit.si/SBBJ(stačí kliknúť na tento odkaz v tomto emaile)(potom potvrďte mikrofón alebo kameru, ktorú môžete vypnúť, keď chcete len audio hovor).

- Podporte nás -

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň