štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodRodina, výchova, vzdelávanieSlovenské korenePrelomová iniciatíva. 30. výročie vyhlásenia iniciatívy za zvrchovanosť.

Prelomová iniciatíva. 30. výročie vyhlásenia iniciatívy za zvrchovanosť.

V utorok, 31. 8. 2021 sa uskutoční nahrávka pokračovania pravidelných relácií Slovenské KORENE v novom formáte ako medzigeneračná výmena názorov členov a spolupracovníkov združení slovenskej inteligencie na aktuálne témy národnoštátneho života Slovákov. Tentoraz dialóg Viliama Hornáčka a Romana Michelka pri príležitosti 30. výročia vzniku iniciatívy Za zvrchované Slovensko ako prelomovej historickej udalosti, ktorá zjednotila národné sily a definitívne nasmerovala slovenskú spoločnosť k obnoveniu slovenskej štátnosti vytvorením 2. Slovenskej republiky 1. 1. 1993.

Reláciu zo záznamu si budete môcť vypočuť v stredu, 1. 9. 2021 od 17 – 19 hod na Slobodnom vysielači.

Do nahrávky relácie v utorok sa môžete pripojiť prostredníctvom aplikácie Jitsi meet. Zvukovú skúšku  urobíme pred reláciou v utorok v čase 17:45-18:00 hod. pre tých, ktorí sa budú chcieť aktívne zapojiť počas neverejného nahrávania.

Kliknite na nasledujúci odkaz, aby ste sa pripojili pred nahrávaním relácie Slovenské korene:
https://meet.jit.si/SBBJ
Postup pre verzie aplikácie Jitsi meet:
Ak nechcete alebo nemôžete Skype používať, tak môžete bez inštalácie použiť ad hoc aplikáciu Jitsi meet cez web rozhranie alebo z mobilu pripojeného cez dáta alebo wifi. 
Stačí kliknúť v dohodnutom čase (v tomto e-maile) otvorenom v notebooku na tento link: https://meet.jit.si/SBBJ
Názov komunikačnej virtuálnej miestnosti je: SBBJ ktorý je potrebné skopírovať a vložiť do okna: a new meeting, V mobile: Zadajte názov miestnosti a potom kliknite na GO  a môžeme spolu hovoriť alebo vysielať reláciu.
Ak chcete aj v budúcnosti používať aplikáciu Jitsi meet v mobile tak je potrebné si ju stiahnuť a nainštalovať cez Obchod play. Zaberie to 2 minúty vášho času a potom v e-maile stačí kliknúť na rovnaký link a takmer všetko prebehne automaticky.
Nasledovný postup je úplne jednoduchý: cez on line verziu Jitsi met sa môžete pripojiť na: https:/meet.jit.si/SBBJ(stačí kliknúť na tento odkaz v tomto emaile)(potom potvrďte mikrofón alebo kameru, ktorú môžete vypnúť, keď chcete len audio hovor).

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň