štvrtok, 18 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNa zamyslenieReinkarnovaný Benito Mussolini a ďalší krok k izolácii juhu Slovenska

Reinkarnovaný Benito Mussolini a ďalší krok k izolácii juhu Slovenska

Už dnes v nedeľu 31.5.2020 o 17:00 hodine sa v obci Slavec v letnom tábore Gombasek uskutoční vkladanie maďarskej časovej schránky do základu budúceho stožiara s maďarskou vajkou (pozn. na území SR).

Časová schránka, ktorá bude umiestnená v základe stožiara s maďarskou vlajkou. Názvy slovenských obcí sú samozrejme v maďarčine.

V hermeticky uzavretej časovej schránke z nerezovej ocele sú umiestnené prsti zeme, správy alebo virtuálne správy, ktoré si môžete pozrieť tu: https://www.magyarvagyok2020.hu/?fbclid=IwAR2lS__TBOXfwRbSBT4jsK8ykmnYO9CcVhqWiUFHjQiG56A4FDBs0RErxzQ

Aj hlavný organizátor letného tábora v Gombaseku Örs Orozs (kandidát na poslanca do NRSR 2020 za stranu Magyar Közösségi Összefogás) poslal virtuálny odkaz do časovej schránky (je nutné prihlásenie na facebook – je možné, že toto video nebude o chvíľu aktívne):

https://www.facebook.com/rakocziszovetseg/videos/1120337694996642/

Zoznam – podľa informácií na webe „maďarských miest“, z ktorých boli do časovej schránky umiestnené prsti zeme, správy a virtuálne správy si môžete pozrieť tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RWpT8MUhcLrHJpDWhNc_Nh0HQHPpamLkCmq4MIG1BZg/edit#gid=0

Na facebookovom statuse Örs Orozs z 18. mája máte možnosť vidieť označené „maďarské“ dediny.

Vztyčovanie Maďarskej vlajky na území SR (a zároveň dokončenie stavby) sa má uskutočniť vo štvrtok 4.6.2020 o 15:45 h. Odovzdanie stavby spolu so slávnosťou a sprievodným programom sa má uskutočniť 6.6.2020.

Viac informácií o celej akcii v areáli letného tábora Gombasek sa môžete dozvedieť tu: https://www.gombaszog.sk/ereklyes-zaszlotarto/

Aktuálna facebooková grafika Örs Orozs

Pod jedným z jeho príspevkov sa nechá oslovovať ako Duce! a očividne sa mu to páči (presne tak isto ako sa nechal oslovovať fašistický vodca Benito Mussolini)

S vysokou pravdepodobnosťou je možné domnievať sa, že maďarskí iredentisti to s autonómiou juhu Slovenskej republiky myslia smrteľne vážne. Dejiny nám dokazujú, že sa nezastavia pred ničím. Súčasná vládna koalícia navyše plánuje schváliť národnostný zákon, v ktorom nár. menšiny môžu používať svoje symboly, teda aj svoju vlajku. Predpokladáme, že celá táto akcia je práve nástrojom na to, aby Maďari dosiahli pri sčítaní ľudu vyššie percento obyvateľov maďarskej národnosti na Slovensku a následne salámovou metódou mohli nárokovať vyššie požiadavky.

Samotný letný tábor Gombasek slúži na „vzdelávanie“ maďarskej mládeže na Slovensku. Z dostupných informácií sa dá ľahko vytušiť, že mládež je vzdelávaná v historickom duchu „Veľkého Maďarska“, ktoré nikdy neexistovalo.

O oficiálnom ukončení stavby – tj. o vztyčovaní maďarskej vlajky na území SR na 8 m stožiar dňa 4.6.2020 (v deň 100. výročia podpísania mierovej zmluvy v Trianone) je informovaná prezidentka SR, premiér SR aj predseda NRSR.

Necháme sa prekvapiť, ako zareagujú na oficiálne značkovanie slovenského územia Maďarmi.

Veríme, že vo štvrtok aj v sobotu budú dodržané všetky nariadenia Úradu verejného zdravotníctva SR. Jedným z nich je aj : “ Všetkým fyzickým osobám, fyzickým osobám – podnikateľom a právnickým osobám sa umožňuje usporadúvať hromadné podujatia športovej, kultúrnej, spoločenskej či inej povahy v počte do 100 osôb.“ Viac informácií o nariadeniach nájdete na stránke ÚVZ SR.

Vyzývame týmto občanov SR, aby prišli na uvedenú akciu 4.6.2020 (vztyčovanie vlajky) aj 6.6.2020 (plánovaná oslava) vyjadriť svoj nesúhlas s ďalším smerovaním zvrchovanej SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

31.5.2020 Branislav Čech – ZSI KORENE

- Podporte nás -

4 KOMENTÁRE

 1. Používanie štátnych symbolov Slovenskej republiky upravuje zákon NR SR
  č. 63/1993 Z. z. Dodržovanie tohto zákona je v gescii ministerstva vnútra SR.
  O takejto akcií musia byť informovaní tiež poslanci NR, organizátori tohto iridentického aktu musia byť braní na zodpovednosť. Matica slovenská by mala organizovať pre svojich členov autobus, účasť politikov by potvrdila ich vzťah k SR.

  • Spomínaný zákon určuje používanie štátnych symbolov, ale nepopisuje, čo je jeho porušením…
   O akcii budú dnes informovaní prezidentka, premiér aj predseda parlamentu SR. Matica je informovaná tiež, verím, že sa zachová v súlade so svojim poslaním.

 2. Národ Slovenský prebuď sa, kým nie je neskoro.Ďakujem a podporujem každého kto sa chytí iniciatívy. Vláda parlament nedovoľme nikomu, aby si z našej vlasti ktokoľvek ukrajoval. Na Slovensku menšiny majú práva také ako všetci občania Slovenskej republiky,alebo nad práva.

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň