nedeľa, 23 júna, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Spoločne proti novej totalite - vyhlásenie Združenia slovenskej inteligencie k výročiu 17....

Spoločne proti novej totalite – vyhlásenie Združenia slovenskej inteligencie k výročiu 17. novembra (2021)

Združenie slovenskej inteligencie 15. 11. 2021

V posledných týždňoch sme svedkami otvoreného teroru zo strany globalistických kruhov v USA a ich filiálok, tzv. národných vlád, najmä v Európe.

V tomto duchu aj vládnuca moc Slovenskej republiky na základe fiktívnej pandémie – skreslených a nikým neoverených štatistík tzv. nakazených či tzv. hospitalizovaných osôb –  zavádza totalitný režim, ktorý svojou zákernosťou a rafinovanosťou vysoko prekonáva obdobie vlády KSČ, ktoré sa skončilo práve 17. novembra 1989.

Zavádzanie teroru a novej totality sa však na rozdiel od počiatkov tej komunistickej deje za mlčania, či dokonca s podporou niektorých významných predstaviteľov cirkví, akademických obcí, lekárskych aj odborových zdužení, od ktorých občania právom očakávajú rozhodný hlas. Veľkým prekvapením je mlčanie veľkej časti spisovateľskej obce, ktorá sa vyhlasovala za „svedomie národa“.

Súčasný režim sa za každú cenu – sľubmi, klamstvami, mediálnym a sociálnym tlakom, no najmä existenčným vydieraním, teda gangsterskými metódami – snaží dotlačiť väčšinu, podotýkame úplne zdravých obyvateľov, na podstúpenie génovej experimentálnej „terapie“/zločinu s názvom „očkovanie proti kovidu“. Osobitne odsúdeniahodný je fakt, že toto zločinné úsilie sa aktuálne zameriava na naše bezbranné deti – našu budúcnosť…

Významným nástrojom na presadzovanie týchto chorých úmyslov je riadené oslabenie akejkoľvek opozície a rozdelenie spoločnosti na nepriateľské tábory v duchu osvedčeného rímskeho divide et impera, teda rozdeľuj a panuj. Všetky zdroje využívajú na rozdelenie spoločnosť na základe toho, či je človek testovaný, vakcinovaný alebo nie. Majú plné ústa demokracie, pritom však vytvárajú vedome skupinu menejcenných obyvateľov, ktorým siahajú na ľudské práva a klamstvom podporujú voči nim nenávisť.

Upozorňujeme všetkých občanov, vrátane tých, ktorí propagande uverili, že „slobodu“ a „výhody“, ktoré im režim predostiera, sú v skutočnosti len trikom a po dočasných úľavách sa aj táto skupina obyvateľstva dostane do novej klietky, z ktorej však už nebude žiaden únik. Od začiatku tzv. pandémie sme sa o tom presvedčili už nespočetnekrát.

Vyzývame preto všetky opozičné sily (politické, spoločenské, odborné), aby v zápase o slobodu a proti zločinným snahám tohto vládneho režimu postupovali jednotne a v záujme záchrany národa a štátu sa povzniesli nad staré stranícke či osobné spory. Na ich riešenie majú iné fóra – rozhodne nie tribúny 17. novembra.

Vyzývame všetkých statočných občanov, aby v tejto mimoriadne vážnej chvíli nemlčali a zápas, ktorý za ich slobodu vedú iní, podporili.

Bojujte za seba a svoje deti.

My svoj postoj prídeme určite vyjadriť.

1 KOMENTÁR

  1. My, Slovania, sa zjednoťme a slúžme ľudu!
    Jeden z kľúčových spojencov tiež prispel výzvou na jeho ZV TV: https://www.facebook.com/tibor.e.rostas/posts/10226344956440389

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň