24. februára 2022 – celonárodné zhromaždenie – Slováci, bráňme si slobodu!

0
- podporte nás 2% z Vašich zapatených daní -

24. februára sa bude konať v Bratislave celonárodné občianske zhromaždenie na podporu petícií a referenda za zrušenie tzv. dohody o obrannej spolupráci medzi Slovenskou republikou a Spojenými štátmi americkými, odsúdenie vládnucej moci a vyhlásenie Dňa národnej zrady. Zhromaždenie ako prejav demokratického a v Ústave SR zakotveného práva na obranu slobody slovenského národa, zvrchovanosti územia nášho štátu a mieru organizujú občianske organizácie Združenie slovenskej inteligencie, Aliancia národných síl, Pán občan, Spolok Archa, Národný front Slovenska, Slovenskí katolíci, Spájame občanov Slovenska a Národný snem jednoty Slovenska. Na zhromaždení vystúpia odborné autority, experti a osobnosti v oblasti bezpečnostnej a obrannej politiky, ústavného práva, duchovného života, životného prostredia a ďalšie osobnosti.

Sme presvedčení, že len spoločné úsilie všetkých národných síl môže priniesť požadovaný cieľ – ubránenie si národnej slobody ako práva zvrchovane rozhodovať o vlastnom osude.

- podporte nás -

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.