štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodPoučme sa z dejínCelonárodný protest 8. 2. 2022 pred NR SR

Celonárodný protest 8. 2. 2022 pred NR SR

V noci 3.2.2022 podpísali napriek výzvam a žiadostiam viacerých organizácií a napriek vôli väčšiny obyvateľstva predstavitelia Slovenskej republiky a SŠA vo Washingtone „obrannú“ dohodu, ktorú v súčasnom znení odmietol aj generálny prokurátor SR Maroš Žilinka.

O dohode sa bude následne rokovať a hlasovať v utorok 8. 2. 2022 v Národnej rade SR. Od 12:00 hodiny sa preto pred Národnou radou Slovenskej republiky budú zhromažďovať nespokojní občania, organizácie, aj členovia politických strán, ktorí dajú jasne najavo, čo si o „obrannej“ dohode myslia.

Združenie slovenskej inteligencie vyzýva všetkých svojich sympatizantov k osobnej účasti na tomto proteste!

Nedovoľme schváliť v Národnej rade SR to, čo podpísali vlastizradcovia SR v Spojených štátoch amerických proti našej vôli… Nikomu sme nedali mandát na zneužitie nášho výsostného územia na cudzie vojenské výboje! Sme mierumilovný národ a záleží nám na budúcnosti nás aj našich detí! Pridajte sa k hlasu za slobodu Slovenska. My podporujeme mier!

Veľmi nás teší, že protest podporia na spoločnom mieste aj viaceré opozičné politické strany a veríme, že aj vďaka našej Výzve na spoločný postup proti zavádzaniu diktatúry a tyranie v Slovenskej republike si začínajú uvedomovať, že iba v jednote je sila…

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň