sobota, 20 júla, 2024
spot_img

ONI

7. 9. 2021. Viliam Hornáček. Spravidla ICH označujeme názvom či pomenovaním ONI. Kto sú to však tí ONI? Akú majú podobu? Ku ktorému spoločenstvu patria? Sú vôbec z nášho sveta, keď sú takí úspešní?

        Tí ONI nie sú iní ako my ostatní. Majú všetko také isté, všetky orgány rovnaké a aj podobu majú takú ako ostatní ľudia. Čím sú teda ONI iní?

        Predovšetkým v spôsobe používania toho istého, čo majú aj všetci ostatní ľudia. V racionálnom a cieľavedomom, ale najmä efektívnom používaní toho istého, čo ostatní často – a mnohí aj radi – podceňujú, zanedbávajú či priamo ignorujú.

          V prvom rade je to mozog a jeho základná funkcia – myslenie. Povedané ľudovo – rozum. A z neho najmä pamäť a v nej uložené skúsenosti z reálneho života. Pričom ONI sú schopní sa zo skúseností aj poučiť. Väčšina iných ľudí to nedokáže či nechce. Koho je to chyba?

          ONI na základe svojich osobných, ale aj kolektívnych historických skúseností, účinne využívajú svoje schopnosti a rovnako účinne zneužívajú neschopnosti iných. V tom hlavne – hoci aj v inom – je ukryté “tajomstvo” ICH úspešnosti.

          Preto ICH múdrosť je spravidla taká veľká, aká veľká je hlúposť tých ostatných. ICH bezočivosť je taká, aká je zbabelosť tých ostatných. A ICH sila je taká ničivá, aké ničivé sú slabosti väčšiny, ktorá ICH síce početne vysoko prevyšuje, ale jej hlavnou až úhlavnou slabosťou je neschopnosť sa spojiť, vytvoriť si vlastný účinný systém, vzájomne spolupracovať a “múdro, svorne a vytrvalo” – čiže sústavne – bojovať proti tým, ktorých nazývajú ONI. Aké jednoduché!

          ONI – na rozdiel od absolútnej väčšiny ľudstva –SVOJ vlastný systém nielen majú, ale ho aj zodpovedne a účinne (efektívne) používajú. Využívajú túto svoju výraznú prevahu, ale tej “absolútnej väčšine” – ako podľa NICH vyše sedem miliardovému tzv. zvyšku ľudstva – sústavne podsúvajú systémy, ktoré jej škodia a oslabujú jej životaschopnosť. Koho je to vina?

          ONI menšina si takýmto konaním získali – a sústavne posilňujú – SVOJU prevahu nad väčšinou ľudstva. ONI majú pod SVOJOU, čiže ICH kontrolou výživu, výchovu, zdravie, lieky, ale napríklad aj zábavu ako prostriedok odpútania pozornosti rôznymi ilúziami virtuálnej reality od podstaty toho, čo sa s ľudstvom a svetom skutočne deje. ONI majú pod čoraz väčšou kontrolou ľudstvo, nie ono ICH. Koho je to zásluha a koho je to vina?

          Manipulujú s ľudstvom ako IM to vyhovuje a ilúziami virtuálnej reality ho z veľkej časti aj ovládajú. Pritom hlavným pomocníkom v tejto ICH až “diabolsky účinnej “ činnosti je kto? Ľudské slabosti!

          Preto NIMI ovládané “nezávislé” masmédiá tak masovo a nátlakovo propagujú a ICH “dobročinné” nadácie tak ochotne a bohato podporujú všetky – aj tie nazvrhlejšie – slabosti, úchylnosti a inakosti od normálnosti, čiže funkčnosti. Presne podľa ICH programového hesla    a zároveň cieľa ako “konečného riešenia”, čo pred takmer storočím vytýčila všeobecne známa neomarxistická tzv. frankfurtská škola a oznámila to ľudstvu aj svetu týmito výhražnými slovami: “SKAZÍME ZÁPAD TAK, AŽ BUDE SMRDIEŤ!”

          A veru smrdí! A “vďaka”ICH, dnes oveľa sofistikovanejšej a rafinovanejšej, než iba “starej géblsáckej” propagande médií, ktoré vlastnia ONI, už nielen Západ. Kto je za tento stav vinný?!

          Jedno je isté a nespochybniteľné. Bez slabostí ako pôžitkárstvo, pohodlnosť, lenivosť, ľahostajnosť, pasivita, zbabelosť, poverčivosť a mnohých ďalších nedostatočností a najmä neschopností toho – podľa NICH “zvyšku ľudstva” – by to ONI sami nikdy nedokázali!

Bratislava 5. september 2021                                                                  Viliam Hornáček

P.S.

          ONI? Vždy boli a budú proti nám. Sú našimi úhlavnými nepriateľmi “na život a na smrť”.    Ich mená aj podobu odnepamäti dobre poznáme. Aj ich následky. Nebojme sa zrkadla, nebojme sa to pomenovať! Nie sú to ICH “nadľudské” schopnosti sú to najmä – naše ľudské slabosti…

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň