streda, 29 júna, 2022
spot_img
ÚvodCOVID-19Slobodní občania zvrchovaného a právneho štátu – Slovenskej republiky!

Slobodní občania zvrchovaného a právneho štátu – Slovenskej republiky!

9. 9. 2021. NA ČO EŠTE ČAKÁME?! Nestačia nám priznania ministra zdravotníctva Lengvarského o poslušnosti predstaviteľov Slovenskej republiky pri plnení  príkazov farmakofiriem? Nestačí nám experimentovanie so zdravím, ale aj s dobrým menom Slovenska, ktoré pácha Matovič a jemu podobní kolaboranti a zapredanci?! Čím súčasnú vládnucu svorku vydierajú, že tak servilne poslúcha cudzích a arogantne vnucuje Slovákom cudzie záujmy?!  

Čo na to SLOVENSKÉ MATKY, ktoré – svojou múdrosťou a aj odhodlanosťou nepodľahnúť – dosiaľ vždy obetavo a aj účinne chránili a aj uchránili slovenský národ pred zánikom?  Nepostavia sa – na hanbu slovenským mužom neschopným sa dohodnúť a prevziať iniciatívu, ale najmä na prospech života národa – proti hazardovaniu so zdravím ich detí a ich aj našou národnou budúcnosťou?! Kde sú ženské organizácie na ochranu rodiny a najmä detí ako bezbranných obetí kšeftárskych a pravdepodobne aj genocídnych záujmov svetových oligarchov a ich zvrhlých projektov na drastickú redukciu ľudskej populácie?!

- Podporte nás -

Vážení občania Slovenskej republiky!

Ako sme presadili zaslúžene dôstojné postavenie slovenčiny ako štátneho jazyka Slovenskej republiky? Ako sme presadili právo  slovenského národa na zvrchované rozhodovanie o našich veciach, vzťahoch a záujmoch? Spoločne na celonárodných zhromaždeniach!  

Tentoraz nech je to na Celonárodnom zhromaždení na čele ktorého budú  MATKY S VLASTNÝMI DEŤMI ?!

Nemala by sa tejto čestnej povinnosti ujať najstaršia, najzaslúžilejšia a najkompetentnejšia celonárodná matka  – MATICA SLOVENSKÁ?

My sme jednoznačne presvedčení, že áno. Slovenská inteligencia jej v tom – tak ako mnohokrát v minulosti – rada a zo všetkých síl pomôže!

Výbory združení slovenskej inteligencie KORENE a Rada osobností

Viliam Hornáček

predseda

P.S. Rozširujte a získavajte priaznivcov tohto návrhu a zároveň výzvy ako celonárodnej záchrannej akcie doslova „v hodine dvanástej“!

image_printTlačiť článok

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň