štvrtok, 18 apríla, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Slobodní občania zvrchovaného a právneho štátu – Slovenskej republiky!

Slobodní občania zvrchovaného a právneho štátu – Slovenskej republiky!

9. 9. 2021. NA ČO EŠTE ČAKÁME?! Nestačia nám priznania ministra zdravotníctva Lengvarského o poslušnosti predstaviteľov Slovenskej republiky pri plnení  príkazov farmakofiriem? Nestačí nám experimentovanie so zdravím, ale aj s dobrým menom Slovenska, ktoré pácha Matovič a jemu podobní kolaboranti a zapredanci?! Čím súčasnú vládnucu svorku vydierajú, že tak servilne poslúcha cudzích a arogantne vnucuje Slovákom cudzie záujmy?!  

Čo na to SLOVENSKÉ MATKY, ktoré – svojou múdrosťou a aj odhodlanosťou nepodľahnúť – dosiaľ vždy obetavo a aj účinne chránili a aj uchránili slovenský národ pred zánikom?  Nepostavia sa – na hanbu slovenským mužom neschopným sa dohodnúť a prevziať iniciatívu, ale najmä na prospech života národa – proti hazardovaniu so zdravím ich detí a ich aj našou národnou budúcnosťou?! Kde sú ženské organizácie na ochranu rodiny a najmä detí ako bezbranných obetí kšeftárskych a pravdepodobne aj genocídnych záujmov svetových oligarchov a ich zvrhlých projektov na drastickú redukciu ľudskej populácie?!

Vážení občania Slovenskej republiky!

Ako sme presadili zaslúžene dôstojné postavenie slovenčiny ako štátneho jazyka Slovenskej republiky? Ako sme presadili právo  slovenského národa na zvrchované rozhodovanie o našich veciach, vzťahoch a záujmoch? Spoločne na celonárodných zhromaždeniach!  

Tentoraz nech je to na Celonárodnom zhromaždení na čele ktorého budú  MATKY S VLASTNÝMI DEŤMI ?!

Nemala by sa tejto čestnej povinnosti ujať najstaršia, najzaslúžilejšia a najkompetentnejšia celonárodná matka  – MATICA SLOVENSKÁ?

My sme jednoznačne presvedčení, že áno. Slovenská inteligencia jej v tom – tak ako mnohokrát v minulosti – rada a zo všetkých síl pomôže!

Výbory združení slovenskej inteligencie KORENE a Rada osobností

Viliam Hornáček

predseda

P.S. Rozširujte a získavajte priaznivcov tohto návrhu a zároveň výzvy ako celonárodnej záchrannej akcie doslova „v hodine dvanástej“!

- Podporte nás -

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň