sobota, 20 júla, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Slovensko a Vianoce

Slovensko a Vianoce

23. 12. 2020 MUDr. Ján Lakota, CSc.

Slovensko so svojimi obyvateľmi sa ocitlo v stave, ktorý by si ešte pred niekoľkými rokmi vedel predstaviť len málokto. Ak som napísal, že málokto, neznamená to, že nikto. Pretože osol naložený zlatom dobyl viac miest, ako všetky armády sveta. Slovensko ponížené, znásilnené, opantané silami zla.

Obludný zločin voči ľudskosti, ktorý sa odohral pri násilnom („dobrovoľnom“) opakovanom celoplošnom testovaní vyše tri a pol miliónov obyvateľov nemá v dejinách Európy obdobu. Správnejšie by malo byť v dejinách mierovej, povojnovej Európy. Ale ani počas vojen, ktoré Európa zažila,  sa takýto ohavný zločin v takom krátkom časovom období neodohral. Všetci vieme, aké boli podmienky pre „dobrovoľnosť“. Ako aj následky – právne úplne nulitné, postavené na rýdzom bezpráví.

Skupina zloduchov a (polo)svojprávnych psychopatov pre presadenie cudzích záujmov použila na Slovensku nevídané metódy, ba až teror voči vlastnému obyvateľstvu. Nik z tých, ktorí sú nami volení alebo im to doslova vyplýva z „náplne práce“ aspoň chabo a cielene proti tomuto zločinu neprotestoval. Korunu tejto zvrátenosti dala publikácia (spoluautori sú minister zdravotníctva a hlavný infektológ), v ktorej autori jednoznačne deklarujú, že pri celoplošnom testovaní na Slovensku boli dodržané všetky etické princípy. Pre tých, ktorí nie sú v tejto oblasti „doma“, je potrebné uviesť vysvetlenie.

Pri každom klinickom  (medicínskom) testovaní (skúšaní) musí testovaná osoba (pacient) po podrobnom vysvetlení podpísať tzv. informovaný súhlas. Naviac, počas testovania (skúšania) môže hocikedy, bez udania dôvodu, svoj súhlas odvolať. Keď testovaná osoba (pacient) súhlas nepodpíše, alebo ho odvolá, nesmie byť akýmkoľvek spôsobom za toto postihovaná, (napr. nesmie jej byť poskytnutá horšia zdravotná starostlivosť, či nebodaj zákaz vychádzania). Norimberský kódex z roku 1947 toto deklaroval jednoznačne. Jeho prijatie bola reakcia sveta na zločiny páchané v koncentračných táboroch pri nedobrovoľnom „medicínskom“ testovaní na väzňoch. Kto z Vás, ktorí ste sa zúčastnili na „testovaní“ , informovaný súhlas podpísal?

Teraz je úplne zrejmé, akého zločinu sa štátna mašinéria dopustila voči miliónom obyvateľov Slovenska. Nepomohol ani apel na prezidentov dvoch štátov – dvoch víťazných mocností. Nepomohol apel na vedeckú a odbornú medzinárodnú komunitu. Uši sveta ostali hluché, ústa nemé. Nikto sa nepokúsil zastaviť to zavýjanie zla, ktoré sa tu besnie doteraz. Ani jedno „domáce“ masmédium nevyslalo signál o tejto krivde. Zloduchovia sa za ich výdatnej podpory predvádzajú ďalej. Pričom v šírení paniky a strachu idú ako píla do dreva. Absurdné, do nekonečna omieľané údaje, majú jeden jediný cieľ – paralyzovať obyvateľstvo, dostať ho do stavu hrôzy a katatónie.

Medicínsky nevzdelaní exhibicionisti radia ako očkovať proti chrípke, či proti „novému“ vírusu. Zároveň neustále ponúkajú „nové, vylepšené, citlivejšie“ testy. A doteraz sa stanovovalo čo? Pritakávajú im „špičkoví“  (ne)špecialisti. Hlúposť doktorsky radí rozumu. Nechcem zachádzať do detailov, ale „hrozná“ úmrtnosť v Nemecku je tento rok rovnaká ako po minulé roky. Na Slovensku sa (naozajstné) čísla možno dozvieme po rokoch. Kedysi sa ma jeden spolubesedník opýtal, či si viem predstaviť, že by Slovensko vedelo „podstúpiť“ bitku formátu Stalingradskej bitky. Vtedy som mu odpovedal, že nie. Dnes som si nie tak celkom istý.

Milióny zločinne, medicínsky a odborne bezcenne otestovaných, ktorí boli „odmenení“ zdrapom papiera s trojnásobnou šestkovou symbolikou vytvárajú veru veľký šík.  Následky zločinnej „atómovej bomby“ spustenej už pred sviatkom Všetkých svätých (aj helloweenovom hlavnom sviatku síl temna),  pociťujeme už dnes. Nie som si  (iracionálne) istý, či toto nie len začiatok ozajstnej hrôzy, ktorá ešte len príde. 

My teraz slávime iné sviatky, sviatky Vianoc. Sviatky narodenia Božieho syna. Niekto to spája so slnovratom, návratom slnka a svetla. Niekto sa len tak stretne v kruhu svojich blízkych.  Ale vždy sú to dni, keď sa snažíme byť lepšími. Preto znovu apelujem: Pán Boh nám dal rozum a slobodnú vôľu. Rozum na to, aby sme rozpoznávali dobré a zlé a slobodnú vôľu, aby sme si slobodne vybrali. A ešte drobná pomôcka. Ktosi veľmi múdry kedysi  povedal, že rozprávky nie sú preto, aby deti zaspali, ale preto, aby sa dospelí zobudili. A Slovensko má bohatú studňu tých originálnych ľudových , chvalabohu neprerozprávaných rozprávok.

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň