nedeľa, 19 mája, 2024
spot_img
ÚvodNa zamyslenieSme všetci zodpovední?

Sme všetci zodpovední?

Keď sa dnes protislovenské živly „obávajú“  masového vyvražďovania, ktoré mal v minulosti na svedomí Hitler a tendenčne naše národovectvo spájajú s nacizmom, a keď dennodenne vystríhajú pred nárastom extrémizmu, fašizmu, nacizmu…..

…..pýtam sa prečo? – prečo tvorcovia tejto propagandy a ľudia, ktorí tejto lacnej propagande veria….prečo nie sú schopní sňať  z nosa ružové okuliare, ktorými hľadia na západ a nerozhliadnu sa čo sa dialo v nedávnej minulosti a čo sa deje sústavne aj v prítomnosti? Čo dokazujú predstavitelia tej západnej demokracie, ktorú protislovenské živly slepo podporujú? Prečo nevidia to morálne dno politiky „demokratického“ západu, ktoré kvôli podmaneniu území a ekonomickým záujmom neváhajú vedome – opakujem vedome aj v súčasnosti vraždiť nevinných ľudí?

Prečo tí, ktorí nám národovcom chcú dávať rozumy a poúčať nás o nebezpečenstvách totalitných režimov nevidia tieto zverstvá, ktoré sa uskutočňujú aj teraz v tejto chvíli? Prečo nás strašia a vystríhajú pred zverstvami spred trištvrte storočia a súčasnosť vnímať nedokážu? Prečo nevidia straty na životoch, za ktoré sú zodpovední naši súčasní „spojenci“?

Sme za všetky počiny Severoatlantickej aliancie zodpovední aj my všetci?

Uvedomme si, že presne tak ako vnímajú Slovensko z rokov 1939 – 1945 súčasné protislovenské médiá a ich nekritickí hltači informácií, presne tak isto môže Slovensko z rokov 2004 – ? hodnotiť  verejnosť o pár rokov – čiže ako člena teroristického paktu NATO, ktoré malo na svedomí státisíce ľudských životov.

Chceme byť takto vnímaní? My v súčasnosti máme na výber a nie sme pod hrozbou straty celého územia nášho štátu. Je čas zamyslieť sa.

Branislav Čech 31.3.2020

- Podporte nás -

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň