sobota, 2 júla, 2022
spot_img
ÚvodNa zamyslenieSme všetci zodpovední?

Sme všetci zodpovední?

Keď sa dnes protislovenské živly „obávajú“  masového vyvražďovania, ktoré mal v minulosti na svedomí Hitler a tendenčne naše národovectvo spájajú s nacizmom, a keď dennodenne vystríhajú pred nárastom extrémizmu, fašizmu, nacizmu…..

…..pýtam sa prečo? – prečo tvorcovia tejto propagandy a ľudia, ktorí tejto lacnej propagande veria….prečo nie sú schopní sňať  z nosa ružové okuliare, ktorými hľadia na západ a nerozhliadnu sa čo sa dialo v nedávnej minulosti a čo sa deje sústavne aj v prítomnosti? Čo dokazujú predstavitelia tej západnej demokracie, ktorú protislovenské živly slepo podporujú? Prečo nevidia to morálne dno politiky „demokratického“ západu, ktoré kvôli podmaneniu území a ekonomickým záujmom neváhajú vedome – opakujem vedome aj v súčasnosti vraždiť nevinných ľudí?

Prečo tí, ktorí nám národovcom chcú dávať rozumy a poúčať nás o nebezpečenstvách totalitných režimov nevidia tieto zverstvá, ktoré sa uskutočňujú aj teraz v tejto chvíli? Prečo nás strašia a vystríhajú pred zverstvami spred trištvrte storočia a súčasnosť vnímať nedokážu? Prečo nevidia straty na životoch, za ktoré sú zodpovední naši súčasní „spojenci“?

- Podporte nás -

Sme za všetky počiny Severoatlantickej aliancie zodpovední aj my všetci?

Uvedomme si, že presne tak ako vnímajú Slovensko z rokov 1939 – 1945 súčasné protislovenské médiá a ich nekritickí hltači informácií, presne tak isto môže Slovensko z rokov 2004 – ? hodnotiť  verejnosť o pár rokov – čiže ako člena teroristického paktu NATO, ktoré malo na svedomí státisíce ľudských životov.

Chceme byť takto vnímaní? My v súčasnosti máme na výber a nie sme pod hrozbou straty celého územia nášho štátu. Je čas zamyslieť sa.

Branislav Čech 31.3.2020

image_printTlačiť článok

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň