štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodOtvorené listyVšetci vo vedení Slovenskej republiky ste spoluzodpovední!

Všetci vo vedení Slovenskej republiky ste spoluzodpovední!

Branislav Čech, 27. 2. 2022

Áno, vy, ktorí sa nás každým dňom snažíte podlo klamať a presviedčať nás, že priania a stanoviská vašich chlebodarcov sú totožné so záujmami Slovenskej republiky!

Svojimi prízemnými a bezohľadnými vyhláseniami proti iným štátom  – len aby ste sa zapáčili tzv. svetovým elitám – poslušne plníte všetko, čo si zažiadajú. V rámci solidarity neváhate opakovať frázy vojnových štváčov aj vtedy, keď máte možnosť z pozície suverénneho štátu oponovať, aby sa zabránilo ľudským nešťastiam.

V mene Slovenskej republiky vyhlasujete stanoviská nariadené režisérom vašej hry a vôbec vás nezaujíma väčšinový postoj obyvateľov Slovenska. Až teraz sa presviedčame, kvôli čomu ste tak rýchlo museli schváliť „obrannú“ dohodu so SŠA. Vedome vystavujete Slovenskú republiku nebezpečenstvám a vôbec vám nezáleží na životoch obyčajných Slovákov.

Každým dňom nám z propagandistických médií, ktoré dávajú priestor len jednej strane klamete. Čudujete sa, že hľadáme aj iné zdroje a sami si vyhodnocujeme, kde asi môže byť pravda. Teraz, keď klamstvá z vašich neobjektívnych médií vrátane RTVS stratili na dôveryhodnosti a verejná mienka sa začína obracať proti vám, ste si zmysleli, že nám médiá, ktoré interpretujú aj pohľad z inej strany zablokujete? Toto má byť tá demokracia, ktorou sa každodenne žaštíťujete? Kvôli tomuto sme chodili na námestia po 17. novembri 1989? Dehonestujete obyčajných ľudí, likvidujete zvyšky slobody slova, práva na šírenie informácií, pošliapavate ústavu. Zavádzate tu tvrdú totalitu a neváhate ako zámienku zneužiť vojnový konflikt a nešťastie obetí na Ukrajine!

Odsudzujeme túto vojnu presne tak isto, ako odsudzujeme vojny v iných častiach sveta s množstvami obetí. Každého jedného ľudského života je škoda. Nanajvýš vtedy, keď vieme, že k útokom vôbec nemuselo dôjsť. Žiaľ, niektorí z vás s úbohým morálnym a duchovným profilom verejne obhajujú bombardovanie a vraždenie a dokonca boli a sú na vysokých štátnych pozíciách miesto toho, aby si odpykávali dlhoročné tresty.

Pravdu neumlčíte a ak sa vám podarí vyvolať vojnový konflikt svojimi nezodpovednými a sebeckými rozhodnutiami aj v Slovenskej republike, slovenský národ vám to nikdy nezabudne.

2 KOMENTÁRE

  1. Jediná chyba tohto komentára je, že tí, ktorým je určení si to vôbec neprečítajú. A my nemáme so svojimi názormi prístup do žiadnych médií.

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň