štvrtok, 18 apríla, 2024
spot_img
ÚvodNa zamyslenieČaputová, Matovič a Kollár v „Spoločnom vyhlásení“ sa nám vyhrážajú, že nastolia...

Čaputová, Matovič a Kollár v „Spoločnom vyhlásení“ sa nám vyhrážajú, že nastolia totalitu a zlikvidujú zvyšky štátnej suverenity! Nedáme sa!

Slovensko bolo podvodom zatiahnuté do dvoch organizácií – EÚ a NATO.

Rozvádzať zločinný a agresívny charakter NATO nemá zmysel. Do tejto inštitúcie nás zatiahli bez referenda. Do EÚ nás síce zatiahli s pomocou referenda, ale tiež podvodom, že sa jedná o dobrovoľné hospodárske spoločenstvo suverénnych štátov. A čo sa z nej nakoniec vykľulo po prijatí tzv. Lisabonskej zmluvy? Diktátorská obluda slúžiaca záujmom a diktátu nadnárodného kapitálu, usilujúca o likvidáciu európskych národov a ich postupnú genocídu migračnou politikou. Obidva tieto inštitúcie sú nástrojom elít globálneho fašizmu s cieľom nastolenia ich svetovlády NWO.

Bolo jasné, že Čaputová je sluha týchto síl, veď pracovala pre Sorošovu mimovládku Via iuris. Ale zaráža, ako podviedli voličov a slovenský národ Matovič a Kollár spolčiac sa s najzločinnejšími silami. V „Spoločnom vyhlásení“ jasne dávajú najavo, že nielenže vlastizradne zbavia Slovensko posledných zvyškov zvrchovanosti a suverenity, ale že budeme musieť pritom držať hubu a krok.

Nuž zacitujme si z tohto vlastizradného Vyhlásenia:

„Sme konfrontovaní s rastom extrémizmu, populizmu a nedôvery v štát či európske inštitúcie. Spochybňované sú aj spoločné hodnoty, a tiež záväzky, ktoré sme dobrovoľne prijali. Spoločenský konsenzus je oslabovaný aj cieleným šírením dezinformácií a propagandy“

A preto budú:

    • venovať zvýšenú pozornosť a aktívne predchádzať šíreniu dezinformácií a propagande (pozn.: zavedú prísnu cenzúru, zrušia ústavné právo na slobodu slova a prejavu),
    • presadzovať, aby sa európske politiky stali súčasťou domácich politík (pozn.: vykonajú všetko, čo nám Brusel nariadi),
    • prijímať také rozhodnutia a opatrenia, ktoré udržia stabilitu a predvídateľnosť obranných výdavkov, s ambíciou dosiahnuť ich objem a udržateľnosť na úrovni 2 % HDP v roku 2024 (pozn.: my bude skapínať, nezamestnanosť porastie, ale výrazne zvýšime naše platby do NATO),
    • presadzovať, aby boli pripravené a schválené nové strategické dokumenty Slovenskej republiky, osobitne nová bezpečnostná stratégia a obranná stratégia (pozn.: konečne označia Rusko za bezpečnostnú hrozbu).

Čo k tomu dodať? Len to, že nás čaká veľmi ťažký zápas proti silám zla, ktoré ovládli Slovensko a chcú ho zničiť. Ale v tomto boji našťastie nebudeme sami. Inštitúcie NATO a EÚ sú už tak skompromitované, že sa rozpadnú a nezachráni ich ani Čaputová so svojím smiešnym komandom. Svoju totálnu neschopnosť a bezzubosť preukázali tieto inštitúcie pri koronavírusovej pandémii. Taliansko, Španielsko, Grécko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko a iné už majú plné zuby diktátu Bruselu. Rozpory medzi Francúzskom a Nemeckom len prilejú olej do ohňa. A tí, čo len trochu rozmýšľajú, sa už teraz otáčajú tam, kde je perspektíva – na Rusko. Nie náhodou rakúsky premiér Sebastian Kurz sa obrátil s prosbou k Vladimírovi Putinovi, aby sa ten prihovoril k rakúskemu národu pri príležitosti osláv víťazstva nad fašizmom. Samozrejme, Putin to rád urobil. Tu je ten príhovor:

Kurz to urobil aj preto, aby vzbudil v Rakúšanoch kladný vzťah k Rusom a Rusku. Prečo asi?

Márne sa teda tešia naše trápne politické figúrky, že tu nastolia totalitu a Slovensko zapredajú. Nedáme sa! Veď sme Slovania a naším svätým heslom je: Sloboda a Sláva!

Ing. Peter Kohút, CSc. – člen združení slovenskej inteligencie Korene

- Podporte nás -

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň