štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Diskusia s odborníkmi na tému očkovania v TV Slovan 22. júna 2021.

Diskusia s odborníkmi na tému očkovania v TV Slovan 22. júna 2021.

Diskusia s odborníkmi na tému očkovania v TV Slovan 22. júna 2021, ktorí neprestali v žiadnom bode svojho vedeckého skúmania pochybovať.

Ani o tom, čo sami vedia, ani o tom, čo nám podsúvajú. Kontra ku pseudokomisiám, ktoré pod krídelkom odmien farmapriemyslu neváhajú podstrčiť ďalšiu vzorku na experiment, teda maličké deti, ktoré sa vyvíjajú podľa vyšších pravidiel. Toto sú skutoční hrdinovia, v ich prítomnosti sme pocítili ich vedomie a silu uvedomiť si, že keby vedľa nich sedel Mikas, Jarčuška a Sabaka, aj nevedomý človek musí pocítiť ten rozdiel.

Niekto rozpráva voľne, opatrne, ale pochybuje, no v jeho slovách je vznešenosť. Tí druhí isto neprirodzene, jednoznačne, akoby vedeli presne čo sa stane. Akoby boli súčasťou plánu. Toto sú páni a dáma. Ďalšia snaha. Snaha o aspoň minimálne dorovnanie morálnych prešľapov a iracionálnych činov v túžbe po moci a sláve. Budeme dorovnávať ľudskú hlúposť až do konca. Združenie slovenskej inteligencie zastupujú MUDr. Ján Lakota, CSc. a Dr. René Balák PhD.

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň