nedeľa, 23 júna, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Otvorený list riaditeľovi odboru školstva BBSK Ing. Miroslavovi Martišovi

Otvorený list riaditeľovi odboru školstva BBSK Ing. Miroslavovi Martišovi

Vážený pán Ing. Miroslav Martiš,

pred 15 dňami som Vás oslovil s otázkou ohľadom zahájenia očkovania na školách Banskobystrického kraja. Žiaľ, môžem konštatovať, že do dnešného dňa som nedostal od Vás žiadnu správu. Rozumiem tomu, že nemáte dostatok argumentov a preto moju otázku ignorujete.

Napriek tomu verím, že cítite zodpovednosť za také vážne rozhodnutie, ktoré môže, aj keď s pôvodne dobrým úmyslom, ohroziť / negatívne ovplyvniť životy mnohých mladých ľudí. Ak sa tak stane, bude sa hľadať vinník a tým vinníkom sa môžete stať aj Vy. Isto ste postrehli, že vláda SR od začiatku jej vládnutia sa správa alibisticky a celú zodpovednosť za nezákonné opatrenia necháva na pleciach úradníkov, ako napríklad Mikas, alebo na pleciach radových policajtov. V takomto prípade sa aktéri nevyhnú následkom, pretože nemajú oporu v zákonoch.

Vy, pán Martiš budete považovaný za spoluzodpovedného a to najmä v prípade neblahého výsledku celej tejto agendy.

V súvislosti s očkovaním na stredných školách vám, v zmysle objektívnej diskusie o očkovaní a jeho následkoch zasielam 12 najzávažnejších informácií. Našim cieľom je najmä to, aby sa k verejnosti dostali informácie aj nezávislých medicínskych autorít, keďže demokratická diskusia neprebieha a v spoločnosti pretrváva chaos informácií. Rodičia sa až po podrobnom oboznámení s celou problematikou môžu rozhodnúť objektívnejšie a zodpovednejšie. Leták je určený na ďalšie šírenie pre pracovníkov školstva, rodičov, rodičovské rady a združenia.

S pozdravom

RNDr. Igor Serváček

člen predsedníctva


Leták Ruky preč od našich detí pre ďalšie šírenie


pozn.: Leták aj so sprievodným textom sme za Združenie slovenskej inteligencie rozposlali na stredné školy a na Slovenskú radu rodičovských združení.

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň