nedeľa, 14 apríla, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že došlo a dochádza, k páchaniu zločinu...

Oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že došlo a dochádza, k páchaniu zločinu genocídy

Ing. Vladimír B i z o ň,  nar. 28.9.1953, bytom Ludanice, č.d. 154, vladimirbizon@gmail.com


Adresát:    Generálna prokuratúra SR
               Štúrova ulica 2
               811 02 Bratislava

               gpsr@genpro.gov.sk


V Ludaniciach 29. októbra 2020

VEC:

Oznámenie o skutočnostiach nasvedčujúcich tomu, že došlo a dochádza, k páchaniu zločinu genocídy v súbehu s viacerými ďalšími najzávažnejšími trestnými činmi, ako je ohrozenie života a zdravia celej populácie SR úmyselným šírením nebezpečnej infekčnej nákazy, zneužitie právomoci verejného činiteľa, šírenie poplašnej správy, nebezpečné vyhrážanie, vydieranie, rozkrádanie majetku štátu, atď. predsedom vlády SR Igorom Matovičom. Ide o páchanie organizovanej trestnej činnosti v súčinnosti s viacerými ďalšími páchateľmi a v spojení s cudzou mocou.

Popis trestnej činnosti:
Igor Matovič organizuje na Slovensku hromadné testovanie občanov počas vyhláseného núdzového stavu, ktorý vyhlásil z dôvodu šírenia nebezpečnej infekcie Covid-19, v rámci ktorého nie je povolené zhromažďovanie osôb, a to ani za splnenia podmienok dodržiavania vzdialenosti 2 metre a nosenia rúšok.
Tak, ako je organizované aktuálne hromadné testovanie, sú orgánmi štátu porušované ich vlastné nariadenia tak zásadne, že sú z epidemiologického hľadiska splnené predpoklady masového rozšírenia infekcie COVID – 19 medzi nič netušiacimi účastníkmi testovania, keďže sa navzájom premiešavajú osoby, ktoré sú pozitívne s tými, ktoré sú negatívne. A následne po návrate testovaných osôb domov, hrozí rozšírenie infekcie z týchto osôb, ktoré sa nakazia pri testovaní, aj na rizikových členov ich rodín a komunít s oslabenou imunitou, ako sú seniori a chronicky chorí pacienti, ktorí sa t.č. úspešne chránia v izolácii doma. Davy ľudí, ktoré predstavujú väčšinu populácie Slovenska, sú zastrašované a pod rôznymi hrozbami spoločenského znevýhodnenia sú hnané do toho istého malého priestoru, cez ktorý sú takto donútení prechádzať, a ktorý sa nachádza spravidla v uzavretých miestnostiach v rôznych úradoch a školách. Aby prenos infekcie bol zaručený, tak testované osoby majú povinnosť, v rámci schváleného postupu, si v určenom priestore dať dolu rúško a zakašľať a vysmrkať sa pred odberom z dôvodu, aby si vraj pred výterom očistili sliznice od hlienov. Predseda vlády Matovič, ktorý má k dispozícii poradný tím odborníkov, musí vedieť o faktoroch  masívneho rozprašovania infekcie a vytvárania infekčného aerosolu v odberových priestoroch, z ktorého  sa potom po nadýchnutí  môžu infikovať ďalšie a ďalšie osoby, ktoré sú v rámci testovania úmyselne vedené tou istou cestou do tejto zóny so vzduchom zamoreným infekčným aerosolom. Úmyselným, premysleným infikovaním obyvateľstva SR nariadeným postupom, môže predseda vlády a jeho tím sledovať iba jeden cieľ, a to je genocída obyvateľstva SR.

     Toto oznámenie o skutočnostiach, nasvedčujúcich tomu, že dochádza  k páchaniu zločinu, podávam s vysokým stupňom naliehavosti a žiadam OČTK o okamžité riešenie, o urýchlený zásah tak, aby sa zabránilo uskutočneniu genocídy obyvateľstva SR   

Kto sa chce pripojiť – nech sa páči:

- Podporte nás -

7 KOMENTÁRE

  1. Vykonanie antigénového testu vrátane odberu biologického materiálu zo sliznice nosohltanu, jeho detekcia na prítomnosť častíc vírusu a vyhodnotenie výsledku testu je zdravotným výkonom. Ten nemôže poskytovať hocikto a hocikde. Podľa zákona o zdravotníckych zariadeniach ho môžu realizovať len zdravotnícki pracovníci v zdravotníckych zariadeniach so zodpovedajúcim materiálno-technickým vybavením, ktoré prevádzkujú poskytovatelia zdravotnej starostlivosti.
    https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/igor-matovic-celoplosnym-testovanim-zavaril-moze-ist-trestny-cin

  2. súhlasím s textom žaloby.celý tzv. núdzový stav je v rozpore so zákonom č.227/2002 a uznesenie vlády z 30.septembra tohto roka je zmetočné.táto vláda je vláda bandy fašistických zločincov.

  3. Plné a vedome súhlasím so všetkým,čo som tu čítala…!!! Rozdeľujú ľudí a stávajú rodiny proti sebe….ich členov….syn proti matke …brat proti sestre….sused proti susedovi a to len a len preto,že kto sa bol a nebol testovať….!!!

  4. Plne suhlasim z textom žaloby. Áno, premyslene a cielene sa påchajú zlčiny na slvnskom národe. Matovič aj s celou svojou kolaborantskou bandou plnia príkazy dkundesov spoza plota.

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň