streda, 17 apríla, 2024
spot_img
ÚvodStanoviská, vyhlásenia, výzvyPríhovor k občanom Slovenska pred parlamentnými voľbami 2020 – zahraničnopolitický analytik, komentátor...

Príhovor k občanom Slovenska pred parlamentnými voľbami 2020 – zahraničnopolitický analytik, komentátor a spisovateľ PhDr. Ľubomír Huďo

Slováci a Slovenky, občania, voliči!


V nadchádzajúcich parlamentných voľbách závisí od vás, aktívnych voličov, kto bude oslavovať tzv. Víťazný február.

Po komunistickom v minulosti nám hrozí neoliberálne víťazstvo a následne tyrania staronového druhu. Tzv. progresívna eurosekta a nimi podnecované neprispôsobivé skupiny obyvateľstva, či už etnického pôvodu alebo sexuálnej orientácie, chcú za každú cenu nastoliť panstvo nad slovenským národom v záujme pochybných „európskych“ hodnôt a transatlantických väzieb. Nazývajú to slušnosť a seba povýšili na nadobčanov a nadľudí.

Namiesto včerajšieho internacionalizmu proletárskeho typu ponúkajú kozmopolitizmus a svetoobčianstvo konzumno-trhového typu. Podstatou ich snaženia je rozklad slovenských, slovanských a európskych civilizačných pilierov, tradičných hodnôt a národných štátov. Prívlastky si dávajú rôzne: od liberálov cez progresívcov až po ekoaktivsitov.

Záleží na vás, či im umožníte dokončiť dielo skazy, alebo dáte možnosť vlasteneckým a národným silám zvrátiť nepriaznivý vývoj na ceste k dekadencii, destabilizácii a nástupu neoliberálneho myšlienkového a názorového diktátu. Skrývajú sa za progres a politickú korektnosť, no sú to stále tendencie známe už z minulosti.

Pamätajte preto na stále aktuálny odkaz Sama Chalupku v jeho básni Mor ho! a pozdrav, nech si ho už privlastňuje ktokoľvek, právom či neprávom, nech je vaším voličským motívom. A ty mor ho, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu a voľ nebyť, ako byť otrokom. Nech je to už otroctvo pod akýmkoľvek okupantom a jeho domácimi kolaborantmi, aj keď tárajú o slušnosti, prosperite, novej Európe, „mierových“ vojskách aliancie a tzv. progrese.

Mor ho! Za nezávislé a slobodné Slovensko!

- Podporte nás -

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň