sobota, 20 júla, 2024
spot_img
ÚvodOdporúčameSkryté tajomstvá peňazí

Skryté tajomstvá peňazí

11. 1. 2021 odporúča Jozef Fila

Skutočným bohatstvom je Váš čas a Vaša sloboda. Peniaze sú len nástrojom pre obchodovanie s časom. Sú nádobou pre ukladanie vašej ekonomickej energie do času než ste pripravení ju využiť. Ale celý svet sa nechal od skutočných peňazí odvrátiť a zmiasť používaním fiat meny. Prešibanej  to klamárky ktorá v tichosti kradne dve najcennejšie aktíva. Váš čas a Vašu slobodu.

Vitajte v zajačej nore. Dostávame sa do obdobia najväčšej finančnej krízy akú svet kedy poznal. Prevod majetku ktorý sa bude v tomto desaťročí konať je tým najväčším v ľudskej histórii.

Bohatstvo nie je nikdy zničené je len prevedené. To znamená že kríza zároveň znamená príležitosť.

Skvelou správou je že jedinú vec ktorú musíme urobiť aby sme krízu premenili na svoju príležitosť je vzdelávať sa.

Vzdelanie v histórii peňazí, vzdelanie o financiách, vzdelanie v tom ako funguje globálna ekonomika, vzdelanie v tom ako nás všetci “maníci” z centrálnych bánk a akciových trhov môžu klamať. Ako nás môžu podviesť tak ako už podviedli našich rodičov aj starých rodičov a ďalšie generácie slušných ľudí pred nami. Ak sa dozviete čo sa deje a viete ako finančný svet funguje môžete stáť na správnej strane tohto gigantického prevodu majetku.

“Winston Churchill raz povedal že čím viac viete o minulosti tým viac vidíte do budúcnosti. ”Tento program je o vytvorení si vlastnej krištáľovej gule. O schopnosti pozrieť sa do budúcnosti a zmeniť túto najväčšiu krízu v histórii ľudstva na svoju veľkú príležitosť…

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň