nedeľa, 23 júna, 2024
spot_img
ÚvodStanoviská, vyhlásenia, výzvyVážení priatelia - priaznivci a podporovatelia národných síl

Vážení priatelia – priaznivci a podporovatelia národných síl

Jedinou správnou cestou k úspechu síl, ktoré chcú SLOVENSKÉ a nie cudzie SLOVENSKO je zmena pasivity na aktivitu a  spolupráca pod spoločným heslom „BRÁŇME SI VYBOJOVANÉ!“ a jednotiacim programom a cieľom „ZA SLOVENSKÉ SLOVENSKO!“.

Všetci musíme podriadiť svoje osobné či stranícke „EGO“ slovenským národnoštátnym záujmom a obetovať svoj čas, energiu a schopnosti pre našu národnú záchranu. Zapájajme do aktivít napĺňajúcich ciele našej VÝZVY každého, kto je ochotný pomôcť a kto nie je ochotný – toho presviedčajme! Ide predsa o nás všetkých, o celý náš národ a jeho štát. Ide doslova o všetko, čo sme v priebehu dejín ako národ vytvorili. IDE O NAŠU NÁRODNÚ BUDÚCNOSŤ!

Stretajme sa, spájajme  a vytvárajme skupiny, ktoré budú vplývať na mienku a postoje voličov, ale aj politických subjektov v nasledujúcich – pravdepodobne osudových – voľbách. Napojme sa na štruktúry Matice slovenskej, cirkevné štruktúry aj štruktúry politických subjektov. Vplývajme na svoje deti, vnukov, ale aj širokú rodinu, susedov, spolupracovníkov aj známych, aby sa zúčastnili volieb a dôveru dali iba tým, pre ktorých je prvoradý životný záujem slovenského národa a zvrchovanosť jeho štátu -súčasnej Slovenskej republiky!

Vplývajme na politické subjekty, aby dali na kandidátky morálne pevné, odborne fundované, národne jednoznačne vyprofilované a občiansky vyzreté a overené osobnosti. Oddeľme plevy od zrna a začnime s výchovou skutočne slovenských politikov, ktorí budú presadzovať záujmy tých občanov, ktorí ich volia a aj platia.

Cudziu pomoc či milosť ani zázraky nečakajme – ani sa na ne nespoliehajme!


PREVEZMIME ZODPOVEDNOSŤ DO VLASTNÝCH RÚK A KONAJME SI NÁRODNÉ AJ OBČIANSKE POVINNOSTI TAK, ABY SME MOHLI POVEDAŤ S ČISTÝM SVEDOMÍM,ŽE SME UROBILI VŠETKO, ČO BOLO A JE V NAŠICH SILÁCH!

VŽDY, KEĎ SA SLOVÁCI SPOJILI SPOLUPRÁCOU – VŽDY DOSIAHLI SVOJ VYTÝČENÝ CIEĽ! 

S úctou a povzbudením do ďalších bojov – v mene signatárov VÝZVY ZA SLOVENSKÉ SLOBODNÉ A ZVRCHOVANÉ SLOVENSKO – Vás srdečne zdraví


Viliam Hornáček a KORENE

1 KOMENTÁR

  1. Presne tak, Vilko ?treba VEDIEŤ, AKO čeliť ich osvedčenej mediálnej manipulácii: https://blog.hlavnespravy.sk/14777/budu-slovaci-podvedeni-vo-volbach-2020/?fbclid=IwAR1yvx5JAtBhv6_-tla9H0gH2u7K2_9eAy2UfyIBzRu83HnyJh-zPi6-L64

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň