nedeľa, 19 mája, 2024
spot_img

2. februára, celonárodné zhromaždenie – Slovensko, bráň si svoju slobodu!

28. 1. 2022 Združenie slovenskej inteligencie

2. februára sa bude konať v Bratislave celonárodné nepolitické zhromaždenie za odmietnutie tzv. dohody o obrannej spolupráci medzi Slovenskou republikou a Spojenými štátmi americkými. Zhromaždenie ako prejav demokratického a v Ústave SR zakotveného práva na obranu slobody slovenského národa, zvrchovanosti územia nášho štátu a mieru pod heslom – Slovensko, bráň si svoju slobodu! organizujú občianske organizácie Združenie slovenskej inteligencie, Aliancia národných síl Slovenska, Spoločnosť slovenskej inteligencie KORENE, Stála konferencia slovenskej inteligencie Slovakia plus, Národný snem jednoty Slovenska, Slovenskí katolíci, Slavica, Za obrodu národa, Občiansky generálny štrajk a ďalšie združenia. Na zhromaždení vystúpia odborné autority, experti, osobnosti a predstavitelia v oblasti bezpečnostnej a obrannej politiky, ústavného práva, medzinárodných vzťahov, cirkvi, obcí, kultúry a ďalších osobností národného politického života.

Očakávame, že po dlhodobej túžbe Slovákov po spolupráci národných síl, politické strany hlásiace sa k národnoštátnym záujmom na zhromaždení symbolickým gestom vyšlú signál vzájomnej spolupráce. Sme presvedčení, že len spoločné úsilie všetkých národných síl môže priniesť požadovaný cieľ – ubránenie si národnej slobody ako práva zvrchovane rozhodovať o vlastnom osude.

Stojíme pred tvárou slovenských dejín a nemáme právo váhať ani zlyhať!

Slováci, organizácie a inštitúcie, prihláste sa k spolupráci, podpore a organizovaní celonárodného zhromaždenia!

O ďalších prípravách vás budeme informovať priebežne.

Info:

infobox1@zsi-korene.sk

www.zsi-korene.sk

aliancianarodnychsilsk@gmail.com

- Podporte nas -
SÚVISIACE ČLÁNKY

1 KOMENTÁR

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie od autora

Najčítanejšie (všetci autori)