sobota, 25 mája, 2024
spot_img
ÚvodOdporúčané knihyDrahí Slováci... II

Drahí Slováci… II

Drahí Slováci… II je pokračovaním knihy posolstiev ThDr. Reného Baláka, PhD a prepisom jeho pravidelne zverejňovaných videí, ktorými sa prihováral všetkým slovenským občanom i všetkým ľuďom dobrej vôle.

Napriek tomu, že chaos vnášaný do spoločnosti, či už s vedomou alebo nevedomou pomocou najvyšších predstaviteľov štátu prostredníctvom falošnej pandémie poľavil, posolstvá Reného Baláka nestrácajú na aktuálnosti. Základné hodnoty a piliere Slovákov sú naďalej nahlodávané spoza hraníc a zavádzané skorumpovanými predstaviteľmi domácich i európskych inštitúcií do vnútra nášho štátu.

Najnovšie udalosti v Ukrajine a zaťahovanie občanov Slovenskej republiky jej predstaviteľmi do vojnového konfliktu dokazujú, že René Balák sa nemýlil, keď konštatoval, že od posledných parlamentných volieb nám vládnu podvodníci a šialenci, ktorým je absolútne jedno, či budú Slováci zbytočne umierať a ide im len o vlastný prospech.

„Ak chceme zastaviť morálny a duchovný úpadok, musíme začať od seba“, uvádza René v jednom zo svojich videí. „Musíme dokázať urobiť odvážne kroky, ktorými odmietneme súčasné sebazničujúce smerovanie spoločnosti, za ktoré budeme niesť zodpovednosť. Preto je dôležité riadiť sa heslom Pravda nás oslobodí. My v osobnom živote musíme odmietnuť zlo a klamstvo, inak sa tu nič nezmení.“

René Balák bol jedným z najpovolanejších, ktorý o príčinách rozkladu spoločnosti vedel pozoruhodne a neúnavne rozprávať. Aj preto bola prvá časť knihy taká úspešná. Snáď ani jej pokračovanie nenechá rozumných Slovákov ľahostajnými k svojej budúcnosti. Jej cieľom je nepoľaviť, naďalej udržiavať verejnosť v bdelom stave a nútiť ju uvažovať nad príčinami a dôsledkami udalostí, ktoré sú jej predkladané ako fakty. Takisto povzbudiť čitateľov k osobnej odvahe a využitiu toho, čo by každá slobodná spoločnosť mala ponúkať.

Napriek tomu, že globalistická propaganda neuberá zo svojej agresivity a masírovanie verejnej mienky pokračuje, dá sa u ľudí vypozorovať nižšia ochota bezbreho dôverovať tomu, čo počujú v spravodajských reláciách hlavnoprúdových médií. Možno k tomu prispeli aj posolstvá Reného Baláka…

Branislav Čech

Druhý diel Posolstiev Reného Baláka slovenskému národu si môžete zabezpečiť tu: https://renebalak.sk/knihy/

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň