štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Faustiáda pod rúškom humanity a charity

Faustiáda pod rúškom humanity a charity

Ktosi skúsený povedal „Po štyridsiatke je človek už zodpovedný za výraz svojej tváre“. Ako výtvarník, ktorý sa zaoberal aj portrétovaním ľudí, to môžem potvrdiť. A aj dokázať.

V katalógu mojej prvej autorskej výstavy som toto poznanie vyjadril slovami „Svoj portrét si každý tvorí sám. Ja ho iba umelecky prevediem do materiálu.“ Ďalšie životné skúsenosti mi tento nespochybniteľný fakt potvrdili. Čestní a dobrosrdeční ľudia – na rozdiel od podliakov a zloduchov – majú výraz tváre diametrálne odlišný. Doslova očividne. Preto si tí s nečistými úmyslami a svedomím nasadzujú na tváre masky. Odnepamäti. Však tých, ktorí chcú poznať podstatu pravdy a nie iba jej povrch, neoklamú. Maskou služobníka pokroku ľudstva prekrýval svoje bezohľadné sebectvo aj povestný Dr. Faust. Prečo výraz tváre?

Že by tí najvplyvnejší tzv. globálni hráči miešajúci mocensky najvyššie karty osudov ľudstva (bieda, prosperita, vojna, mier…), mali úprimné a prívetivo dobrosrdečné výrazy, to – aj pri  ich vysoko sofistikovanom maskovaní sa za filantropov – možno tvrdiť iba omylom. V nami  prežívanej súčasnosti sa na výslnie publicity dostali napríklad Soros či Albrightová alebo dnes populárne duo Gates a Fauci. Ich globálne najúčinnejšími maskami sú filantropia („farebné prevraty“), humanita („humanitárne bombardovania“), charita („nezištnosť“) či spasiteľstvo („negarantované vakcíny“). A prečo práve uvedené osoby? 

Majú s Dr. Faustom mnoho podobného. Dr. Fauci dokonca aj titul a meno. Súčasným faustovským klonom – po moci nad inými chorobne túžiacim a bezohľadne  konajúcim iluzionistom a manipulátorom – však oklamanie, podvedenie, sprznenie a napokon úplné morálne zmrzačenie a potupná smrť jednej naivnej, bezbrannej a cynicky  zneužitej Margarétky už zďaleka nestačí. ONI chcú – a vôbec sa tým netaja – SVOJ „vždy úplne nový a jediný zaručene spravodlivý“ SVETOVÝ PORIADOK nadiktovať a vnútiť celému ľudstvu!  Že – ako vždy v dejinách – výhradne iba na ICH egoistický prospech? To nám nevyvoleným, ktorí  – podľa NICH – sme iba tzv. zvyškom ľudstva, predsa musí byť dávno povinne jasné a musíme sa s tým zmieriť! Skutočne sa musíme nechať  zbaviť práv a slobôd totalitným diktátom samozvanej – počtom mini, však vplyvom maxi – menšiny?!

Tento raz sa zamaskovali rúškom humanity a charity a ovenčili spasiteľskými heslami o záchrane zdravia ľudstva. ONI, ktorí cieľavedome – a určite nie v mene  zdravia, ale zisku za každú cenu – vlastným vzorom nenásytnosti nanútili ľudstvu konzumný spôsob života a ICH mediálnymi „hollywoodmi“ produkované neprirodzenosti, nenormálnosti a zvrhlosti či ICH trustami, koncernami, kartelmi, monopolmi…chemizované a hormónmi, antibiotikami, ťažkými kovmi, jedmi  a telu cudzorodými látkami kontaminované „otraviny“ spôsobujúce zlyhávanie morálnej aj telesnej imunity čoraz väčšej časti ľudstva! Čo nás oprávňuje dôverovať IM a konať podľa ICH pokynov a zjavne aj záujmov? Strata nášho základného inštinktu – pudu sebazáchovy, strata pamäti a zdravého rozumu či zbabelosť, pohodlnosť, ľahostajnosť alebo strach?!

NIMI naplánované, dôkladne  pripravené, masovo propagandistickým aj politickým zastrašovaním a sankciami vnucované  tzv. celoplošné vakcinovanie, ale aj NAŠE osudové rozhodnutie sa – zatiaľ nezadržateľne – blíži! Na účinné spojenie NAŠICH síl na  spoločný postup NÁM veľa času už neostáva. ONI – oligarchovia, biznismeni, politici a ich kúpení pomocníci, kolaboranti a zapredanci na výplatných páskach globálnych firiem – sa rozhodli už dávno, spriahli sa a konajú na ICH prospech! Chcú si podriadiť ľudstvo a ovládnuť svet. A čo MY?!

Ako hovorí známy príbeh, moci bažný Dr. Faust napokon prišiel aj o vlastnú sebeckú dušu, ktorú upísal tomu, kto mu umožnil ovládať iných aj proti ich vôli a záujmom. Akú „dieru“ a do čoho Dr. Faust urobil – keď si ho diabol vzal tam, kam svojim spôsobom života patril a kam sa svojim konaním sám odsúdil – vieme. Čert však nikdy nespí, varujú skúsení…

Necháme sa aj MY dôverčivo vlákať do zákerne nastraženej, prázdnymi sľubmi vyzdobenej aj zamaskovanej pasce NIMI vytváranej a ICH médiami aj presstitútmi spolu s celebritami propagovanej ilúzie o humanitných cieľoch globálnej vakcinácie? Pre NICH vysoko ziskovej  a pre NÁS ostatných – ako tzv. zvyšok ľudstva – vysoko rizikovej operácie? Dáme sa dobrovoľne vmanipulovať do ICH, NIMI verejne hlásaného plánu radikálnej redukcie ľudstva na tzv. zlatú miliardu? Uveríme, že IM záleží na NAŠOM zdraví a životoch? Túžime sa stať kamikadze v hazardérskom experimente s neoverenými, výrobcom ani predajcom – a vlastne fakticky vôbec nikým – negarantovanými vakcínami? Chceme patriť k tým X miliardám ľudí, ktorým – aj vinou vlastnej dôverčivosti a straty pamäti – bude „dobrovoľne“ ohrozená a možno aj navždy vymazaná perspektíva budúcnosti života?!

Francúzsky prezident vyhlásil „Je vojna!“ Vojna koho proti komu? Vojna s akým zámerom a cieľom? On ako ICH nominant určite vie, čo aj prečo označuje slovom vojna. A čo MY?!

V našom osobnom – najmä však v životnom záujme našich ešte neskúsených a preto iluzionistami a manipulátormi rafinovane klamaných a podvádzaných detí – neverme biznismenom, lobistom, politikom, ich nominantom a ďalším skompromitovaným…! VERME VÝHRADNE IBA TÝM, KTORÍ SI TO MNOHOROČNOU STAROSTLIVOSŤOU O NAŠE ZDRAVIE ZASLÚŽILI – TEDA IBA OVERENÝM ODBORNÝM A MORÁLNYM MEDICÍNSKYM AUTORITÁM – A VÝHRADNE PODĽA ICH RÁD, ODPORÚČANÍ A POKYNOV AJ KONAJME!

Bratislava 30. novembra 2020                                                                  Viliam Hornáček

P.S. 

Navyše, kto je schopný zaručiť, že pre všetkých ľudí – aj autorov a realizátorov globálneho „koronaexperimentu“ – bude testovanie aj vakcinovanie rovnaké a tými istými látkami? NIKTO! Preto strhnime masky filantropov z ich farizejských tvárí a pošlime ich za Faustom skôr, než tam ONI pošlú NÁS!

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň