streda, 12 júna, 2024
spot_img
ÚvodCOVID-19Výzva predstaviteľom Slovenskej lekárskej komory

Výzva predstaviteľom Slovenskej lekárskej komory

Vážení predstavitelia Slovenskej lekárskej komory, ctená lekárska obec,

 obraciam sa na Vás ako štatutárny zástupca Inštitútu pre humanitnú formáciu, ktorého poslaním je skúmať otázky postavenia človeka v spoločnosti a ľudských práv s výzvou, aby ste nepristúpili na spoluprácu s predsedom vlády SR pri jeho ďalšom pokuse o násilné plošné testovanie občanov a zachovali si stavovskú česť, teda nenechali zneužiť medicínu a zdravotnícku službu v prospech holej surovej politickej moci. Z dejín XX. storočia sme trpko poučení, aké sú dôsledky toho, keď politika vstupuje do medicíny. Štátny program rasistickej hygieny a eugeniky, tiež priemyselné likvidovania človeka nacistickým režimom nás varuje.

 Vy, lekári ste neraz dokázali ubrániť svoju stavovskú česť pred rôznymi politickými dobrodruhmi, ktorí sa dostali k politickej moci. Teraz je znovu na Vás, aby ste obránili nielen svoju autonómiu pred zásahmi rozmarov chorej politickej mysle, ale aj podržali občanov, ktorí zo strachu pred stratou zamestnania, strachu pred blokovaním prístupu k zákonitým verejným službám sa podrobili celoplošnému testovaniu.

Vy, lekári ste jedinou reálne vplyvnou silou, ktorá sa môže kvalifikovane postaviť na odpor. Na Vás neplatia hrozby ani vydieranie zo strany súčasnej moci. Bez Vás neprejde ďalšie kolo násilia a ponižovania.

Vidíme predsa, že uplynulé celoplošné testovanie nemalo žiaden význam z hľadiska blaha občanov a riešilo iné ako medicínske ciele. Avšak v sociálnom inžinierskom experimente odhalilo nové metódy nastupujúcej totality, ktorá presahuje rámec národných štátov. Snáď jediným nechceným prínosom bolo, a to na svedectvo proti nim, že sa tu nejedná o žiadnu pandémiu. Zasa budú flexibilne nastavovať číselné parametre na pandémiu a nastavovať toky propagandy. Nedovoľte realizovať cez Vaše ruky ďalší nadiktovaný pseudomedicínsky projekt.

V Hippokratovej prísahe sľubujete aj toto: „Spôsob svojho života zasvätím podľa vlastných síl a svedomia úžitku chorých a budem ich ochraňovať pred každou krivdou a bezprávím.“ Vládna moc tento národ uväznila v strachu a úzkosti. Servilný ľud sužovaný vo svojom strachu je slabý a treba mu pomôcť. Pravá pandémia je pandémia strachu.

Lekári a zdravotníci, majte srdce statočné a pevnú vôľu a vzoprite sa blúznivej mysli polovzdelancov s pochybnými diplomami, a chvastajúcimi sa tézami „o druhom Slovenskom národnom povstaní“.

S úctou

PhDr. PaedDr. Peter Grečo, PhD.,

 Inštitút pre humanitnú formáciu

V Sabinove, 27.11.2020                               

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň