streda, 12 júna, 2024
spot_img
ÚvodStanoviská, vyhlásenia, výzvyVšetkým zodpovedným, obetavým a verným slovenským vlastencom!

Všetkým zodpovedným, obetavým a verným slovenským vlastencom!

ĎAKUJEME VŠETKÝM,

ktorí pred parlamentnými voľbami 2020 aktívne pomáhali slovenskému národu a štátu na strane národných síl. Ich mená aj príspevky, vyjadrenia či návrhy nájdete na stránke našich združení www.zsi-korene.sk a facebookovej stránke www.facebook.com/ZSIKORENE.

Naše poďakovanie patrí aj všetkým médiám, organizáciám a  jednotlivcom, ktorí uverejňovali a rozširovali výzvy našich združení  na  podriadenie osobných aj straníckych záujmov  slovenským národnoštátnym záujmom a konštruktívnu vzájomnú spoluprácu národných síl pod jednotiacim heslom

ZA SLOVENSKÉ SLOBODNÉ A ZVRCHOVANÉ SLOVENSKO!

Patria k nim predovšetkým Hlavné správy či InfoVojna a tiež Slobodný vysielač.

Vážení priatelia – slovenskí vlastenci,

napriek zrejme skutočne osudovým následkom volieb 2020 do NR SR nech nás všetkých, ktorí sme k našim národným aj občianskym povinnostiam pristupovali  zodpovedne, teší aspoň presvedčenie, že bez našej aktívnej pomoci to mohlo pre náš národ a štát dopadnúť ešte oveľa horšie. Poučme sa z toho pre budúce zápasy a za žiadnych okolností sa nevzdávajme!

V Bratislave 2.3.2020 Výbory združení slovenskej inteligencie KORENE a Rada osobností

1 KOMENTÁR

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň