štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img

VÝZVA SLOVENSKÉMU NÁRODU!

Tisíc rokov po zániku ríše našich predkov sme boli nútení bojovať v cudzích vojnách za cudzie záujmy a na cudzí prospech.

1. januára 1993 sme „My, národ slovenský…“ povedali: STAČILO !

V Ústave SR sme to vyjadrili ustanovením: „Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát“, čo uznali všetky štáty sveta.

Poučení tragickými skúsenosťami s pobytom cudzích armád na území našej vlasti nechceme, nepotrebujeme a odmietame akékoľvek vojenské základne ako „NO GO ZÓNY”, kde platia cudzie, nie slovenské zákony! Zatiahnutím do vojny sa staneme terčom zbraní hromadného ničenia súperiacich veľmocí! Vzhľadom na takúto hrozbu vyplývajúcu z dohody o obrannej vojenskej spolupráci SR a SŠA

VYZÝVAME VŠETKY NÁRODNÉ SILY,

tých, čo uprednostňujú slovenské záujmy pred cudzími – predovšetkým slovenské politické subjekty – aby skutkom naplnili ideu národného zmierenia, porozumenia a spolupráce, podriadili sa celoslovenským záujmom a zasadli za “Stôl dohody a spolupráce”, aby spoločne bránili našu národnú slobodu a štátnu zvrchovanosť!

VYZÝVAME PREDSTAVITEĽOV SLOVENSKEJ REPUBLIKY,

dočasných zástupcov národa tvorcov, nie ničiteľov, aby si s plnou zodpovednosťou uvedomili, že každý, kto akokoľvek podporí, podpíše či ratifikuje – protiústavnú, nerovnoprávnu, slovenskú stranu vazalsky diskriminujúcu a vo svojej podstate okupačnú dohodu so znakmi veľmocenského diktátu –

DOPÚŠŤA SA  VLASTIZRADY !

Stojíme pred ďalšou z osudových skúšok našej národnej a občianskej zrelosti. Z dvoch možností: vojnová konfrontácia či mierová spolupráca musíme – a ako slobodný národ zatiaľ ešte môžeme! – vybrať si tú, ktorá nám umožní ľudsky dôstojný život a perspektívnu budúcnosť.   

Kto pozná zmysel slovenských dejín, pozná životný záujem slovenského národa a pozná aj naše jediné správne rozhodnutie. 

Celé dejiny generácie Slovákov bojovali za SLOVENSKÉ SLOVENSKO. Za našu národnú slobodu ako zvrchované právo slobodne rozhodovať o vlastnom osude vo vlastnej vlasti a na vlastný prospech.

Nedajme si vziať hodnoty, ktoré sme ťažko vybojovali a draho zaplatili vlastnými životmi!

SLOVÁCI, BRÁŇME SI SLOBODU !

Tento dokument bude predložený v Bratislave 2. 2. 2022 Celonárodnému Hromničnému zhromaždeniu slobodných občanov SR

SÚVISIACE ČLÁNKY

1 KOMENTÁR

  1. Chcem sa vás opýtať, kde ste boli dvanásť rokov, keď sa rozkrádala a devastovala Slovenská republika, keď som o vás doteraz nepočul? Či sypalo aj vám, tak ste poslušne šúchali nohami? Usporiadateľ samá inteligencia, len čo by na to povedala Mensa. Najmä keď vidím, kto je vaša cieľová skupina.
    Nakoniec na tom našom krásnom Slovensku zostane naozaj len výkvet…

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie od autora

Najčítanejšie (všetci autori)