streda, 12 júna, 2024
spot_img
ÚvodPoučme sa z dejínZabráňme liberálnej diktatúre

Zabráňme liberálnej diktatúre

Žijeme v prelomových časoch, kedy vrcholia snahy nadnárodných mocenských elít nastoliť svoj diktát veľkokapitálu cez globalistický projekt nového svetového poriadku (NWO), ktorého súčasťou je likvidácia európskych národov navážaním migrantov z moslimských krajín a degradácia človeka presadzovaním zvrátených neoliberálnych ideológií rodovej rovnosti, LGBTI a feminizmu. Zároveň sa testuje miera ochoty obyvateľstva podriadiť sa diktatúre zavádzanej pod zámienkou boja proti pandémii koronavírusu. Je smutné, že slovenský národ zohráva v tomto šialenstve úlohu pokusného králika, do akej miery je ho možné zotročiť a zbaviť občianskych a ľudských práv a slobôd v prípade odmietnutia podrobiť sa diktátu.

Je smutné, že čelní vládni predstavitelia sa odhodlali ponížiť a pokoriť svoj národ v mene vlastného obohatenia sa a podriadenia zločinným zámerom cudzej mocnosti, t.j. svetovládnej mocenskej elity, v záujme ktorej sa testuje účinnosť diktátorských postupov voči obyvateľstvu. Ak by bolo plošné testovanie na prítomnosť koronavírusu dobrovoľné a obyvateľstvo naň dopredu pripravené všestrannou informovanosťou, určite by sa dali dobrovoľne otestovať tí, čo sa cítia byť infikovaní alebo prišli do styku s infikovanými, či ďalší záujemcovia. Tým by si vláda získala dôveru občanov. Vláde na čele s premiérom Matovičom však išlo o niečo celkom iné, o nastolenie diktatúry a pošliapanie základných ľudských práv a slobôd. Boli sme škaredo podvedení, oklamaní a zneužití. V koho záujme?

Testovanie, ktoré bolo premiérom lživo ohlásené ako dobrovoľné, bolo uskutočnené protiústavným zneužitím silových zložiek, hlavne armády a pod nátlakom zbavenia ľudských práv a slobôd, hrozby straty zamestnania, a tým aj živobytia u tých, ktorí sa odmietnu zúčastniť na tomto „dobrovoľne – povinnom“ šialenstve. Premiér nám s príslovečnou jemu aroganciou a zákernosťou napľul do tváre, a tak stratil akýkoľvek nárok na zhovievavosť z našej strany.  Došlo pritom k mnohým trestným činom a pošliapaniu platných zákonov SR.

Hlavne však dochádza k zločinnému odstraňovaniu demokratického poriadku základných ľudských práv a slobôd. Ako občania máme podľa Čl. 32 Ústavy SR právo postaviť sa na odpor proti aktérom nastoľovania totality a likvidácie demokratického zriadenia.  Keďže zároveň protiprávnymi uzneseniami a nariadeniami sa členovia vlády a iných orgánov dopúšťajú trestných činov zneužitia právomoci verejného činiteľa, neprípustného nátlaku a zastrašovania, ohrozovania verejného zdravia, protiústavného zbavovania našich občianskych práv, obraciame sa na nepodkupných právnikov, ktorým záleží na osude našej vlasti, aby pripravili a podali fundované trestné oznámenia, ktorými sa bude musieť zaoberať prokuratúra.

Sme hlboko znepokojení situáciou, keď dochádza k prenasledovaniu, perzekúcii a odsúdeniu vlastencov za úplné nezmysly – čísla, tričká, názory vďaka aktivite zapredaných profašistických prokurátorov a sudcov. Ide o obdobu 50-tých rokov minulého storočia, kedy dochádzalo k prenasledovaniu občanov nepohodlných režimu. Preto vyzývame vlastenecky cítiacich právnikov, aby svojou aktivitou zabránili nástupu totalitnej diktatúry.

Demokracia je vládou ľudu a nie diktátom záujmov veľkokapitálu cez podriadenie si štátnych inštitúcií – vlády, prokuratúry, súdnictva, bezpečnostných zložiek štátu. Postup týchto orgánov v súčasnosti v nás vzbudzuje vážne obavy o osud nášho štátu. Preto vyzývame slovenský národ a jeho odvážnych vlastencov na spoločný boj proti snahám zločinných síl o likvidáciu demokratického zriadenia a nastolenie totality. Ak v súčasnosti pod zámienkou plošného testovania uskutočnili segregáciu obyvateľstva na poslušných režimu, ktorým sú zachované ľudské práva a slobody a neposlušných, ktorým sú tieto práva odňaté na určitú dobu, v budúcnosti pri „dobrovoľno-povinnej“ vakcinácii budú tieto práva neposlušným odňaté natrvalo. Toto smerovanie musíme spoločným úsilím zvrátiť, byť naň pripravení a ráznymi krokmi už v predstihu znemožniť vláde páchať zločin vlastizrady na slovenskom národe. Takisto nesmieme pripustiť, aby zapredaná vláda pod nátlakom EÚ otvorila brány pre moslimskú imigráciu na naše územie.

Súčasná vláda svojou neschopnosťou, nekompetentnosťou a diktátorskými maniermi zatiaľ nič dobré pre obyvateľstvo neurobila, avšak škôd už napáchala neúrekom. Flagrantne zrádza národno-štátne záujmy Slovenska v prospech záujmov elít nadnárodného veľkokapitálu. Svojou rusofóbiou poškodzuje hospodárske záujmy štátu sťažujúc prienik slovenských firiem na veľmi perspektívny a obrovský ruský trh, bráni rozvoju vzájomne prospešných vzťahov s bratským slovanským národom a vháňa nás do totálneho područia Západu, pre ktorý sme len zdrojom lacnej pracovnej sily a odbytiskom nekvalitného tovaru. Aj keď je naša ekonomika závislá od zahraničného kapitálu, predovšetkým nemeckého, nemôže byť štát v jeho područí. Práve naopak, povinnosťou vlády je brániť a presadzovať štátnu suverenitu a národnú zvrchovanosť tým, že nadradí naše národno-štátne záujmy nad záujmy nadnárodných inštitúcií a zahraničného kapitálu, ktorý sa musí dostať do pozície byť vďačným za možnosť podnikať na slovenskom trhu rešpektujúc našu štátnu suverenitu a zvrchovanosť.

Neraz sa slovenský národ ocitol v kritických chvíľach, kedy hrozil jeho zánik. Kresťanská viera ľudu ako aj odvážne činy vlasteneckých osobností ako Štúr, Štefánik, Hlinka, Rázus, Tiso a ďalší zabránili nepriateľským silám siahnuť na naše existenčné práva. Je smutné, že naša história, na ktorú môžeme byť právom hrdí, je nepriateľmi nášho národa dehonestovaná a kriminalizovaná – hlavne obdobie Slovenského štátu a socializmu, aj keď práve vtedy sa slovenský kultúrny, hospodársky a spoločenský život najviac rozmáhal.

Je smutné, že pred ideológiou progresívneho neoliberalizmu, ktorý je úhlavným nepriateľom kresťanstva, cirkevní predstavitelia ustupujú, až na svetlé výnimky, a ponechávajú nás bezbranných v područí síl Zla a Lži. Je preto zákonité, že inštitucionálne kresťanstvo slabne a zaniká, lebo sa stalo bezzubým a kapitulujúcim pred rozmáhajúcim sa Zlom.   

Je smutné, že akademické kruhy pod nátlakom vlastizradných aktivít politických mimovládnych organizácií v službách nepriateľských cudzích síl a tajných služieb ako aj pod zhubným vplyvom zapredaných médií hlavného prúdu indoktrinujú slovenskú mládež nebezpečnou vlastizradnou ideológiou namiesto toho, aby ju viedli k vlastenectvu a hrdosti na svoj národ a jeho históriu. Je smutné, že za vlastenecké postoje sú ľudia prenasledovaní a vyhadzovaní z práce, že je likvidované právo na slobodu slova a prejavu pod zámienkou boja proti extrémizmu. Čo však môže byť väčším extrémizmom, než prenasledovanie za uplatňovanie svojich občianskych a ústavných práv a slobôd?

My, predstavitelia slovenskej vlasteneckej inteligencie, nemôžeme mlčať v časoch, keď sa dejú krivdy na našom národe. Náš ničím nepodkupný hlas nech je hlasom burcujúcim svoj národ, aby sa prebral z letargie, pasivity a hypnotického spánku, lebo sily Zla nemilosrdne útočia na jeho existenčné práva. Naše Združenie slovenskej inteligencie ponúkame ako platformu zjednocovania všetkých vlasteneckých a demokratických síl, ktorým záleží na osude nášho národa a jeho slobode a prosperite. Vyzývame všetkých vlastenecky cítiacich občanov, aby sa nebáli aktívne angažovať a zapájať do protestných aktivít proti silám ohrozujúcim a poškodzujúcim demokratické zriadenie, naše ľudské práva a občianske slobody. Nech náš spoločný stupňujúci sa tlak nakoniec privedie k demisii súčasnej neschopnej a zapredanej vlády, a tým eliminácii nedozerných škôd ňou spôsobovaných.   

Nech mottom nášho snaženia sú prorocké, povzbudivé a stále živé slová génia slovenského národa Ľudovíta Štúra:

„Pozdvihnite dlho skľúčené srdcia svoje, Slovania, a s pomocou Božou odvahu naberte k činom!“

„My nepotrebujeme západný liberalizmus, Slovanstvo si vystačí duchom aj silou.“

„Národy, ktoré odvrhli Kráľovstvo Božie, spravodlivosť, opravdivé ľudské konanie, zabudli na Boha a zaujímali sa len o to „ostatné“, teda len o svetské veci, rad za radom upadli, a tento výrok sa aj v budúcnosti ukáže ako pravdivý. Vzchopme sa, Slovania!“

Za Združenie slovenskej inteligencie – Ing. Peter Kohút, CSc.

1 KOMENTÁR

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň