štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodNa zamyslenieZÁCHRANA OD KORONAVÍRUSU!?

ZÁCHRANA OD KORONAVÍRUSU!?

Je to až také jednoduché?

O tom, či je koronavírus umelého alebo prirodzeného pôvodu sa vedú spory. V roku 2015 sa objavil v prestížnom vedeckom časopise Nature článok o tom, že vedci vyvinuli smrteľný vírus, ktorý priamo infikuje človeka a spôsobuje smrť.  Skrížili bielkovinu SHC014 s vírusom SARS a dostali smrteľný hybrid. Článok je podpísaný 15 vedcami, z ktorých 13 spolupracujú s Univerzitou v Chapell Hill v Severnej Karolíne. V článku podrobne vysvetlili metodiku vytvorenia patogénu. Je vyvinutých viacero hybridných koronavírusov na báze SARS s rozličným stupňom patogenity. Kultivovali ich na kultúrach pľúcnych buniek človeka VERO E6 získaných z inštitútu infekčných chorôb  armády USA. Hybrid SHC014-COV bol schválený radou národnej bezpečnosti univerzity v Severnej Karolíne a radou dvojakého určenia (dual use research of concern committee).

Americké vojenské biolaboratória (je ich asi 400) sú rozmiestnené na amerických vojenských základniach po celom svete, zamestnávajú okolo 3 000 vedcov, ktorí sa podieľajú aj na vývoji  vírusov pre vojenské účely. Tieto laboratória sú zastrešené americkým inštitútom zdravia v štáte Maryland. Niektoré sa nachádzajú v bývalých sovietskych republikách – Gruzínsko, Ukrajina (4), Kirgizsko, Azerbajdžan, Kazachstan, Uzbekistan, Moldavsko.

Avšak trochu inú verziu objavenia sa vírusu, a taktiež návod, ako sa pred ním chrániť či sa z neho vyliečiť podala dňa 27.3.2020 svetovo uznávaná špičková ruská mikrobiologička Irina Vladimirovna Jermakova redaktorovi Andrejovi Karaulovi:

https://www.youtube.com/watch?v=U-Wo0krriQ0

Jermakova upozornila na to, že Američania na likvidáciu následkov havárií ropných tankerov a odstraňovania ropných škvŕn vyvinuli baktériu s názvom „synthia“, ktorá požiera uhľovodíky. Zrejme však ušla ich pozornosti skutočnosť, že táto baktéria po zlikvidovaní ropných škvŕn pokračuje v napádaní a požieraní všetkého živého (všetko živé pozostáva z uhľovodíkov), planktónu, rýb, morských živočíchov. Napáda však aj človeka, požiera napadnuté tkanivá (obrázky na internete sú hrôzostrašné) a spôsobuje aj prudký zápal pľúc končiaci takmer 100% smrťou. Mnohí z tých, čo pracovali na odstraňovaní týchto škvŕn či na zasiahnutých ropných plošinách, zomreli. Zomreli aj takí, čo sa kúpali vo vode, kde sa baktéria objavila. Ak napadne človeka, žiadna imunita nepomôže. Až vtedy si zodpovední uvedomili nebezpečenstvo a uvalili prísny zákaz na šírenie informácií o tejto smrteľnej hrozbe. Táto baktéria sa šíri morom a dorazila až na čínske pobrežie, ktoré vyplavilo v auguste minulého roku na breh množstvo uhynutých rýb. Zrejme niektoré napadnuté ryby sa dostali aj k človeku a v Číne sa z ničoho nič začali objavovať úmrtia na zápal pľúc spôsobené touto baktériou. Zatiaľ ešte nešlo o koronavírus. Ten sa podľa profesorky Jermakovej zrejme vyvinul tak, že obyčajný netopierí vírus nachádzajúci sa v človeku v latentnom stave napadol bunku baktérie „synthia“ a pri replikácii včlenil do svojej RNK cudzorodý fragment genetickej sekvencie od tejto baktérie. Takto sa tento vírus stal nebezpečným, napádajúcim pľúca človeka a spôsobujúcim ich zápal, pravda v nie až tak fatálnej podobe, ako to činí samotná baktéria synthia.        

Profesorku Jermakovu v tejto súvislosti napadla spásonosná myšlienka, že boj s koronavírusom môžeme vyhrať, len ak ho oklameme, ak mu ako potravu ponúkneme takú náhradu uhľovodíka, ktorú nerozpozná ako pre seba nebezpečnú, príjme ju, a tá ho následne zničí.  A takouto látkou nebezpečnou pre koronavírus sa podľa profesorky javí obyčajná jedlá sóda či sóda bikarbóna (Hydrogenuhličitan sódny NaHCO₃), ktorá v sebe obsahuje uhľovodíkové atómy (atóm uhlíka C a atóm vodíka H). So svojimi zisteniami sa profesorka podelila so svojimi kolegami mikrobiológmi v Číne, tí jej odporúčania začali aplikovať, šírenie koronavírusu zastavili a veľmi vysoké percento postihnutých sa začalo úspešne uzdravovať. Pandémia síce vypukla v Číne, ale zodpovednosť za ňu nesie niekto celkom iný.

Profesorka Jermakova vypracovala metodiku testovania a liečenia koronavírusu, obrátila sa na vedenie svojho ústavu, aby začal s jej preverovaním a aplikáciou. Vďačnosti sa však nedočkala, práve naopak – uvoľnili ju. Zrejme je inštitút v rukách tých ľudí, ktorých dosadzoval vlastizradný bývalý premiér Medvedev. Informácia je veľmi čerstvá, a ešte sa nedostala ani na najvyššie miesta v Rusku. Redaktor však sľúbil, že to tak nenechá a osloví zodpovedných ľudí na čele krajiny, lebo už aj Rusko je koronavírusom ohrozené.  

Ide o veľmi závažnú informáciu. Dúfam, že sa čoskoro dozvieme oficiálne stanovisko k tomu, čo odporúča profesorka Jermakova. V každom prípade je dobre známa skutočnosť, že sóda bikarbóna je zásaditá, znižuje kyslosť v organizme a prispieva k likvidácii parazitov vrátane rôznych mikróbov, baktérií a vírusov. Profesor Neumyvakin, ktorý bol lekárom ruských kozmonautov a pripravoval ich po zdravotnej stránke na lety do kozmu, odporúča 1/3 až ½  čajovej lyžičky sódy zaliať horúcou vodou, nechať vykypieť, doliať chladnú vodu, aby mala tekutina teplotu tela a piť hlavne ráno vždy na prázdny žalúdok (aby sa čím ľahšie a skôr dostala tekutina do tenkého čreva) aspoň 30 minút pred jedlom. Tento profesor odporúča aj 10 kvapiek 3% roztoku peroxidu vodíka do 2 dcl teplej vody (začínať od 1 kvapky do 0,5 dcl denne a dávku zvyšovať postupne testujúc, či nevzniká nepriaznivá reakcia organizmu). V tenkom čreve sa z peroxidu vodíka uvoľňuje atómový kyslík, ktorý sa dostáva aj  do krvi a ničí škodlivé mikróby.  Samozrejme, neslobodno brať naraz alebo za sebou aj sódu aj peroxid.

Týmto článkom ani zďaleka nechcem tvrdiť, žeby sa človek s podozrením na koronavírus nemal zveriť do rúk lekárov, ale prečo ako prvú pomoc (alebo poslednú nádej?) nevyužiť pomocný postup so sódou? Vtedy by som zvýšil aj frekvenciu pitia (viac krát za deň) aj množstvo sódy. V každom prípade neotestovať túto jednoduchú metódu by bolo trestuhodné, lebo o výsledkoch by sme sa dozvedeli veľmi rýchlo.

Prajem všetkým čitateľom v týchto neľahkých časoch pevné nervy, optimizmus, dobrú náladu a duševnú pohodu – dôležité to faktory úspešného boja s neviditeľným nepriateľom. A zvyknime si tiež na myšlienku, že budúca záchrana k nám nepríde od „civilizovaného“ Západu, ale, ako zvyčajne, od „barbarského“ Východu, a hlavne Ruska.  

Ing. Peter Kohút, CSc.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň