sobota, 20 apríla, 2024
spot_img

Slovensko sa prebúdza! Nasmerujme ho na cestu záchrany, zvrchovanosti a prosperity!

2.2.2021 Ing. Peter Kohút, CSc.

V celom svete to vrie. Sily globálneho fašizmu kolosálnym volebným podvodom uchopili zdanlivú nadvládu nad USA, ktoré úspešne ženú ku kolapsu a rozvratu. Strácajú dych a ich PAX AMERICANA sa rozpadáva. Vedia, že moc si udržia, len ak nastolia tvrdý teror a represálie. Pokúšajú sa o to, ale nič im to už nie je platné, lebo Amerika sa vďaka Trumpovi do značnej miery prebudila. Trump vyhlásil, že budúcnosť patrí vlastencom, nie globalistom a Putin zakontroval,  že liberalizmus je prežitkom. Na nedávnom fóre v Davose upozornil, že súčasná situácia na Západe pripomína situáciu v 30. rokoch 20. storočia, t.j. nástup fašizmu.

Elity globálneho fašizmu prehrajú, pretože stavili na kartu slepoty, primitivizmu a terorizovania občanov. A s takou kartou v prebiehajúcom Armagedone, t.j. rozhodujúcom celoplanetárnom strete síl dobra so silami zla nemôžu nad nami zvíťaziť. Ponúkajú už iba zlo a lož. Smrad ich mainstreamovej propagandy je neznesiteľný. Má však jedno pozitívum – oddeľuje kúkoľ od zrna, t.j. tých, čo sa nechali jeho jedovatým výparmi otráviť, od tých, čo tento smrad od seba odháňajú, aby sa mohli nadýchať čerstvého vzduchu.

Čím viac zapredanci zla tlačia na pílu, čím viac priťahujú skrutky našej neslobody a zotročenia, tým väčší odpor a hnus vzbudzujú u ľudí vážiacich si pravdu a slobodu. Páchajú na nás obrovský podvod a zároveň nás nútia, aby sme verili ich konšpiračným lžiam.  Nalákali nás na návnadu slobody prejavu a cestovania, a teraz nás za prejavené názory perzekvujú a cestovať nepovoľujú ani do najbližšieho mesta. Doslova nám zavreli ústa povinnosťou nosiť rúška. Terorizujú nás testovaniami a diabolskými vakcínami v rozpútanej nimi koronavírusovej hystérii. Tým, že v mene presadzovania záujmov farmaceutickej loby bránia prevencii a liečeniu ľudí overenými liečebnými postupmi a medikamentmi, páchajú na nás zločin proti ľudskosti.

Vtiahli nás do EÚ pod zámienkou, že ide o spoločenstvo rovnoprávnych národov so slobodou pohybu ľudí, tovaru a kapitálu. Nalákali nás diabolským trikom na Lisabonskú zmluvu, ktorá je nadradená nad zákony národných štátov s tým, že je potrebná k posilneniu postavenia Európy na geopolitickej mape sveta. A čuduj sa svete, čo sa z nej vykľulo – nástroj nastoľovania politického diktátu nadnárodného veľkokapitálu a našej genocídy. Ich postoj k nám je šialený: „Podpísali ste Lisabonsku zmluvu, tak teraz čušte a poslúchajte! Nesmiete protestovať proti nastoľovaniu nášho teroru sociálneho inžinierstva (diktát ideológie LGBTI, multikulturalizmu, genderizmu, feminizmu, …), ani proti našim plánom islamizovať Európu a premeniť ju na superštát – islamsko-fašistický kalifát!“

Voči Lisabonskej zmluve sa musíme vzoprieť, žiadať jej okamžité zrušenie, lebo znamená zákerný podvod na občanoch Európy. Taktiež je potrebné žiadať rozpustenie Europarlamentu ako byrokratického nástroja fašistickej diktatúry nadnárodného veľkokapitálu (bankového s jeho nadnárodnými korporáciami) a nahradiť ho spoločným orgánom z predstaviteľov vlád všetkých štátov. Je morálnou povinnosťou každého vlastenca pozdvihnúť svoj hlas proti nastoľovaniu fašizmu. Nesmieme dovoliť, aby vo svojich koristných cieľoch opäť hnali do vojen národ proti národu, a hlavne Slovanov proti Slovanom! Práve naopak, národy sa musia spájať a v spoločnom národnooslobodzovacom zápase odstrániť od moci svetovládnu mocenskú elitu.

Toto by mali byť základné požiadavky antiglobalistického národnooslobodzovacieho hnutia v Európe, ktoré je zatiaľ živelné a nemá ešte jasne sformulované ciele. Súčasťou požiadaviek celosvetového antiglobalistikého hnutia by malo byť znárodnenie bankového kapitálu ako aj nahrabaného obrovského majetku bankárskych rodových klanov a jeho použitie na oddlženie tých, ktorých zahnali do dlhového otroctva (celé národy a ich obyvateľstvo). Dozrieva nutnosť prechodu bankovníctva pod kontrolu štátov v rámci blížiacej sa radikálnej reformy medzinárodného menového systému .

Svet sa prebúdza a prebúdza sa aj Slovensko. A prebúdzajú nás aj mocipáni a im zapredané vlády, vrátane tej našej svojím diktátorským správaním a terorom, lebo nič iné nedokážu, a už vôbec nie spravovať štát v záujme jeho občanov. Neslúžia nám, ale záujmom svojho pána – elitám globálneho fašizmu. Svedomito plnia zadané úlohy, aby sa mu čo najviac zavďačili a Slovensko doviedli do záhuby.  Súčasná vládna garnitúra je pestrým panoptikom úbohosti, nekompetentnosti, zapredanectva, primitivizmu a zákernosti. Na čele štátu by mal stáť výkvet národa, stojí však jeho žumpa. Je až desivé, akí primitívi riadia nielen Slovensko, ale aj ďalšie štáty Západnej Európy a najnovšie aj USA.

Musíme urobiť všetko, aby súčasná vládna garnitúra čo najskôr odišla zo scény. Ale to nestačí, nastupujúca alternatíva musí mať pred sebou jasný cieľ, ktorý je vyjadrením národnoštátnych záujmov Slovenska.  Nestačí vedieť, čo nechceme, ale hlavne – čo chceme. Žiaľ, pronárodné a vlastenecké sily sú v súčasnosti značne roztrieštené a túto situáciu ešte zhoršuje hrozba rozpadu ĽSNS. Je najvyšší čas, aby sa tieto sily začali zjednocovať a formovať jednotný národný front a aby sa do čela zjednocujúceho hnutia postavili vzdelané osobnosti s vysokým morálnym kreditom. Po celom Slovensku sa zdola čoraz častejšie ozývajú hlasy, že situácia je neúnosná a nazrel čas ju riešiť. Tiež  je potrebné, aby bolo Slovensko pripravené správne reagovať, keď nastane víťazné ťaženie národnooslobodzovacieho hnutia v Európe. Valiacu sa lavínu už nikto nezastaví. 

Spomenuté skutočnosti nás viedli k tomu, aby ako prešovská skupina nadšencov sme vystúpili s Manifestom Hnutia zvrchovaného a prosperujúceho Slovenska, ktoré úzko spolupracuje so Združením slovenskej inteligencie (https://www.zsi.sk/), pričom niektorí signatári Hnutia sú aj členmi ZSI. Vyjadrili sme záujem spolupracovať aj s Inštitútom sociálnych a ekonomických otázok pod vedením Ing. Petra Šveca, ktorý uvažuje o založení suverenistickej strany.  

Predpokladáme, že Manifest má potenciál stať sa ideovou a programovou politickou platformou spájajúcou roztrieštené pronárodne a prosociálne orientované sily, a tiež výrazné osobnosti s vysokým morálnym kreditom, ktorým záleží na tom, aby sa Slovensko stalo zvrchovaným a prosperujúcim štátom.

V Manifeste je jasne stanovený strategický cieľ:

Základným cieľom je formovanie vyspelej slobodnej demokratickej spoločnosti bez vykorisťovania človeka človekom, ktorá vytvorí predpoklady pre primeraný materiálny blahobyt, tvorivú sebarealizáciu a neobmedzený duchovný rozvoj každého občana, ktorá na najvyšší piedestál vyzdvihne ľudskú morálku a dôstojnosť, vzájomnú spoluprácu a solidaritu.  Spoločnosť môže prosperovať, len ak na jej čele stoja múdri, vzdelaní a šľachetní ľudia.

Tento cieľ je následne rozpracovaný do jednotlivých oblastí spoločenského života a zároveň načrtnutý transformačný proces, cez ktorý Slovensko zo súčasného stavu (je charakterizovaný z globálneho celosvetového pohľadu ako aj z nášho lokálneho pohľadu) dospeje k slobodnej, sociálne spravodlivej a skutočne demokratickej spoločnosti.

Začali sme s propagáciou nášho Hnutia a založili internetovú stránku Longinus, na ktorej sú vítané aj Vaše hodnotné príspevky (posielať na kontaktnú adresu). Je tam zverejnený aj náš Manifest:  https://longinus78.webnode.sk/manifest/

Aj keď je Manifest dosť rozsiahly, predstavuje len základný rámec, ktorý bude potrebné rozpracovať do konkrétnych rokov. Ak si dáte tú námahu ho prečítať, uvidíte, že máme veľmi jasnú predstavu o tom, čo chceme.

Našim zámerom je taktiež nachádzať a spájať ľudí múdrych, vzdelaných, odborne zdatných a hlavne s vysokým morálnym kreditom, ktorí dokážu rozlišovať…(medzi dobrom a zlom, pravdou a lžou, podstatným a nepodstatným, …..), a ktorým záleží na osude Slovenska. Pripojte sa k nám! Dávame si veľmi záležať na tom, aby v hnutí pôsobili iba ľudia šľachetní s vysokým morálnym kreditom. Časom, veríme, sa vyprofilujú osobnosti, ktoré budú ochotné vstúpiť aj na politickú scénu.

Nie je našim zámerom trieštiť pronárodnú scénu, ale ideovo a programovo vyzbrojiť tých, ktorým záleží na osude Slovenska a jeho budúcej prosperite, aby sa Manifestom inšpirovali a nazreli za horizont, k akým spoločným cieľom treba smerovať naše úsilie.

Slováci, vzchopme sa! Zoberme svoj osud do vlastných rúk! 

- Podporte nas -
SÚVISIACE ČLÁNKY

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie od autora

Najčítanejšie (všetci autori)