štvrtok, 18 júla, 2024
spot_img
ÚvodNezaradenéGratulácia

Gratulácia

Dňa 1. novembra 2020 sa dožíva významného životného jubilea 70 rokov Akad. mal. Viliam Hornáček, vedúca osobnosť národného života, patriot slovenského národa, humanista, publicista, zakladateľ Združení slovenskej inteligencie, držiteľ Radu Andreja Hlinku (1998), predseda Združení slovenskej inteligencie, predseda SKSI Slovakia Plus.

Za všetkých jeho priateľov, členov združení, národne cítiacich občanov a za ľudí, ktorým nie je ľahostajné ďalšie smerovanie Slovenska, mu prajeme veľa zdravia, rodinnej pohody, veľa energie do ďalšej práce.

Nech ho naďalej sprevádza jeho životná energia a nech je naďalej inšpiráciou pre mnohých ľudí, ktorí si zvolili za svoj cieľ rozvoj slovenskej kultúry a zlepšenie podmienok života slovenského národa.

Členovia Združení slovenskej inteligencie Korene

V Bratislave 1. novembra 2020

2 KOMENTÁRE

  1. Vážený pán Hornáček,

    k Vášmu jubileu Vám prajem veľa pevného zdravia. Zároveň Vám prajem veľa času k napísaniu knihy. A aby Vám bol na pomoci bôžik pamätania sa, ak taký existuje.

    Rechtorisová

  2. V našom živote sú momenty, kedy slová nevystihujú to, čo cítime a chceme vyjadriť….♫ ♫ ♫ ♫ Tak Ti prajem, milý Vilko, úžasné bytie, naplnené láskou a porozumením ✿

PRIDAJTE SVOJ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najčítanejšie články na webe

Najčítanejšie články za týždeň